DJI Mavic 2 droni

Sveiki! Nevaru izvēlēties kuru ņemt DJI Mavic 2 Zoom vai Pro? Varbūt kādam jau ir? Kādas atsauksmes?

Paskaties videoapskatus un izlem kas tev vairāk vajadzīgs - augstāka attēla kvalitāte, vai iespēja mainīt pietuvinājumu. Zoom labi noderēs dažādiem skaistiem videoefektiem. Savukārt Mavic 2 pro ar savu collīgo sensoru paceļ video kvalitāti pilnīgi citā līmenī. personīgi es izvēlētos pro, jo līdz šim esmu tīri labi pieradis pie tā ka drons nezūmējas.

Kādu laiku lidoju ar Mavic air… tā kā tie video tāpat tiek montēti kopā bieži ar GoPro un telefonu filmētiem kadriem, tad kvalitātes “trūkums” nav manāms… ja montēsi kopā ar kaut kādu hi-end video aprīkojumu, tad kādā brīdī vispār būs pamanāma atšķirība. Respektīvi man liekas, ka amatieru līmenī tas zoom būs noderīgāks, jo izdosies vieglāk noķert “īsto” kadru un dažādus efektus safilmēt, ko ar pro nemaz tik viegli nesanāks, vai biežāk, tiešām būs bail tik tuvu lidot lietām kā gribētos. Man bieži gadās, ka esmu izdomājis afigeno kadru, kur tur nolidošu visam pavisam tuvu garām vai tuvu sākšu, bet tas drons ar propeleriem pirmkārt visiem novērš uzmanību, bērni sāk lēkāt pakaļ vai pat ar vēju sāk pluinīt matus, ēdienu pūst no galda utt… + pāris reizes brutāli iebraucu koku zaros… ar zoom šķiet kaut nedaudz šī konkrētā problēma risinātos…respektīvi pēc pus gada pieredes man drīzāk pietrūkst zoom, nekā vēl labāka kvalitāter… tāpat neviens uz imax manus video neskatās.,. uz kkādu sūda ipone displejiem tāpat neredz nekādu atšķirību. kaut cik cenšos kvalitāti uzturēt vienīgi, lai bērniem nav pēc tam kauns rādīt :slight_smile: