Drēbes Internetā

Kur var internetā iegādāties vīriešu drebes kas nav paredzētas Pid******?

Nekur. Drēbes un apavus internetā var nopirkt tikai “standarta augumam” un arī tad tā būs laimes spēle. Bez piemērīšanas būs garām, vienalga vai tev štoks vai caurums vai abi samainīti vietām.

Jautājums, gan bija vairāk nevis par izmēriem, bet par stilu vairāk. Visur kaut kādas hipsteru īsbikses un citas lietas kas vīrieti padara par klaunu, bet par izmēriem daļēji piekritīšu. Diemžēl nu jau vairs nav varianti un ir jāriskē un jāsūta, jo hz kad tās bodes atvērs vaļā. Tik ja būtu ko pasūtīt…

vispār jau ja nesāksim vairāk slimot tad no 7. aprīļa bodes būs vaļā.

Zinot LV valdību, kamēr nebūs pieņemts lēmums, baigi lielās cerības neliktu uz to. Un vel jau nav zināms vai visi veikali tiks atvērti vai tikai kāda daļa. Un nav arī zināms kuri uzņēmumi pa šo laiku jau ir nobankrotējuši :man_shrugging:

Normāls stils, kas vainas? :smiley:

BestSecret,pats pērku sev sievai bērniem,ik pa brīdim bezmaksas piegāde,prece kvalitatīva,bezmaksas atgriešana.Cenas apmierina,ja nepērk no paša dārgākā gala(kaut gan pjercarden ziemas jaku nopirku tikai par 50 EU)te uzaicinājuma kods Hello, here is your personal invitation link to become a member of the exclusive fashion community BestSecret. Simply click to register and start shopping!

Hello, here is your personal invitation link to become a member of the exclusive fashion community BestSecret. Simply click to register and start shopping!

ja neskaita riebīgas kļūdas, kā — atsūta ne to preci, tad ej darba laikā stāvēt pasta rindā, lai atgrieztu, bet pati prece veikalā jau beigusies un tā arī paliec bešā. naudu jau atgriež, bet rūgtumiņš ta palicis.

ja kādam vajag ielūgumu, varat arī man PMot…

1 Like

Man nav bijis,ka atsūta ne to preci ,atgriešana caur pastu varbūt ir mazliet kairinoša,bet drēbju kvalitāte liekas labākā kā visos LV lielveikalu tīklos.

H&M no Bestsecret vai Galleria Rīga ar kvalitāti nekādi neatšķiras, imho. tikai tur internetos izvēle lielāka, toties piemērīt nevar.