E-riteņa gāzes kloķis PWM vadībai

Radusies vajadzība pēc izturīga un +/- mitruma droša PWM servo regulatora kloķa. Vairumtirdzniecībā pieejamo regulatoru vadība realizēta ar lētajiem počiem, kas stingrāk uzspiežot, sadalīsies reizinātājos un cauri visi vēji žūžo. Iedomājos, ka varētu izmantot e-divriteņu un skūteru vadības kloķus, ar kuriem pilni padebešu zemes e-veikali. Tur arī ir 3 vadi, kas visticamāk ir “+”, zeme un vadības signāls. Taču nav skaidrības, kas tur īsti nāk iekšā un ārā. Kāds zina, kur par to ir rakstīts? Varbūt ir arī gatavas/pērkamas shēmas, kā šos rokturus utilizēt PWM vadībai?

Nu pārsvarā ručkām ir šādi:
A basic throttle has three wires. (1) Power, which is around 4.3V. (2) Ground. (3) signal which usually varied between 1.0 volt and 3.5 volt
Pārējais atkarīgs no PWM kontroliera, kā tur ir realizēta vadība. Varbūt pērc uzreiz komplektā kontrolieri ar kloķi? Pastāsti vairāk par savu projektu. Kāds tieši kontrolieris Tev ir?

Pocis nederēja, jo regulators tiks lietots paraplāna motora PWM kontrolei. Skūteru ručka ir daudz labāks risinājums. Jau noskaidrojām, ka ručka dod ārā jaudas līmeni kā sprieguma starpību. Attiecīgi vajag ručku un kādu sprieguma starpības pārveidotāju PWM. Var taisīt ar Arduino, var nopirkt arī gatavu. Kopā sanāca šāds komplekts:

U15XXL motors
90V/400A ESC
Jaudas rokturis
Sprieguma pārveidotājs PWM signālā
Voltmetrs + ampērmetrs
DC-DC pārveidotājs uz 12V rādītāja barošanai
Drošinātājs
LiFePo4 baterijas

Propelleru taisīja atsevišķi. Tur vēl klāt nāca konstrukcija kur viss uzmontēts, vadi, balansa spraudņi, slēdzis u.tml. Bateriju nācās dalīt blokos, lai var lādēt pa daļām 6S hobija lādētājā :slight_smile:

Ja gribas pamērīt spēkus ručkas pārveidotāja taisīšanai uz ATmega/Arduino bāzes, idejai der šis projekts.

Paldies, tagad skaidrs! Bet pārveidotājs visticamāk būs vajadzīgs šāds https://www.aliexpress.com/item/4000315961234.html , jo vajag jau uz PWM signālu pārveidot.

Ali tirgonis no mana linka tirgo abus variantus. Otrais - " Voltage to PWM" - ir tas ko man vajadzēja.