Elektriskais skuveklis

Sveiciens Otrajos Ziemassvētkos forumieši!

Šorīt no rīta pirms braukšanas uz laukiem skuvos un sapratu, ka ir laiks iegādāties jaunu skuvekli, jo vecais, acīmredzot, ir nokalpojis.

Tā kā sen pa šo tēmu neko neesmu pētījis, vēlējos apvaicāties kādām firmām un varbūt pat modeļiem Jūs dodat priekšroku?

Budžets laikam būtu kādi līdz 80 eiro.

[quote=noname]Sveiciens Otrajos Ziemassvētkos forumieši!

Šorīt no rīta pirms braukšanas uz laukiem skuvos un sapratu, ka ir laiks iegādāties jaunu skuvekli, jo vecais, acīmredzot, ir nokalpojis.

Tā kā sen pa šo tēmu neko neesmu pētījis, vēlējos apvaicāties kādām firmām un varbūt pat modeļiem Jūs dodat priekšroku?

Budžets laikam būtu kādi līdz 80 eiro.[/quote]

Es iztieku ar matu dzenamo mašīnu. I seju var noskūt,padusi un kūsi pēc vajadzības. 28 eiro…un kalpo jau gadus 2

Lietoju tikai Philishave aparātus. Ja tos kopj (tīra asmenīšus un ik pa laikam ieeļļo), tad tie kalpo gandrīz mūžību. Principā tik, cik baterijas resurss ļauj, bet arī - var to darbināt pie vada. Esmu mēģinājis Braun, bet kaut kā nepatika - daudzāk reižu jāšļūkā pa vaigu, lai to matu nodzītu. Pirmais aparāts man bija visparastākais, maksāja ap 35Ls, ar trim nekustīgām galviņām. Otru man uzdāvināja, jau glaunāks - ar trim kustīgām galviņām, akumulatoru un tīrīšanas doku. Maksā ap 100 EUR. Esmu apmierināts.

vispirms jāsaprot - vai grib rotējošo, kā Briedim Philips) vai vibrātoru - kā Braun. Tālāk - jau vienkāršs princips - jo dārgāks, jo labāks.

vienu es gan nesaprotu… tipa tūlīt 2018tais, bet iestumt lādēšanai usb-c neviens nevar aizdomāties…

Nu vot, visu laiku likās, ka tās kustīgas galvas tāds mārketinga triks vien ir, un baigā jēga no viņām nav.

Varbūt vari pateikt sava aparāta precīzu nosaukumu?

lietoju Philips OneBlade Pro. savdabīgs aparāts, bet labāku close shave bez nomizotas ādas sajūtas, nezinu ar ko vēl var dabūt.

@noname
Mans modelis ir RQ1185/21 (700.sērija)
Tās kustīgās galvas nekāds kosmoss nav, ļoti labi varēju noskūties arī ar veco modeli. Visa “sāls” ir asās galviņās. Vecajam aparātam tās nācās tīrīt “manuāli”, tās izjaucot, bet jauno aparātu atliek vien uzlikt uz doka un piespiest pogu. Speciāls šķidrums to iztīra, attauko un ieeļļo. Ja šo procedūru dara vismaz reizi, divas mēnesī, asmeņi kalpos ļoooooti ilgi.

Šodien parādījās kursorā philipshave reklāmas. Sakritība?

dažreiz banāns ir tikai banāns © anekdote par Freidu :slight_smile:

jesus fuck… tik kruti skuvekļi. Laikam es te vienīgais domāju par skuveli ,kuram liek žiletes iekšā.

vienīgais kas nāk prātā pie vārdu salikuma elektriskās žiletes…

Nu zini, es aliņu sūcot redzēju to jauno Philips star wars skuvekļu reklāmu. Apskatījos cenu, un sapratu, ka žiletes tiešām varbūt labāk, jo tur tiešām ir kosmoss.

Pagaidām esmu apstājies pie šitā varianta: https://220.lv/lv/sadzives-tehnika/skaistumam/skuvekli/skuveklis-philips-s514026-?id=5093109

Elektriskais aparāts gada, max divu laikā atmaksājas, atkarībā no tā, cik krutas (dārgas) kasetes Tu izmanto parastajam skuveklim. Ja, protams, runa ir par Gilette Mach 3 utml. skuvekļiem.

Oi, kādu interesantu tēmu esat aizsākuši. Pilnīgi sagribējās arī savā mājsaimniecībā ieviest šādu verķi. Visu mūžu esmu izticis ar manuālajiem skuvekļiem, bet uz vecumu kaut kā apnīk visu laiku ņemties ar putām. Kaut kādu laiciņu atpakaļ testēju vienu ne pārāk lētu Braun skuvekli, bet toreiz nonācu pie secinājuma, ka man ne pārāk patīk tas, ka tas neskuj tik tīri kā parasts skuveklis. Plus, bija sajūta, ka pēc tās švīkāšanas pa seju, tā paliek baigi jutīga. Tāpēc skuvekli pārstāju izmantot. Nav tā, ka šādi elektriskie skuvekļi vairāk der gadījumiem, kad rugāji nav atlaisti pārāk gari?

Sākumā āda var iekaist, taču ar laiku pierod un nav nekādu problēmu. Pēc pirmajām reizēm pat ir vēlams uzklāt uz sejas nomierinošus krēmus. Mašīna labi dara savu darbiņu ja skujas regulāri un rugājus pārāk garus neatlaiž, jo ja tie sāk “gulties”, tad tos pacelt un nogriezt ir grūti, tur labāks veiksies žiletēm. Par gludumu īsti nepiekritīšu, jo man mašīna nodzen gludāk, nekā skuveklis (Mach 3). Tas, laikam, pateicoties tam, ka aprātu var piespiest stiprāk.
Brauns man kaut kā nepatika. Philips verķis pļāva labāk. Bet viens čoms atkal ir Braun piekritējs, saka, ka viņam tomēr tas labāk patīkot. Katram savs.

Kāda ir praktiskā starpība starp tiem elektriskajiem skuvekļiem, kam asmeņi griežas uz apli (laikam izplatīts Philips gadījumā) un vibrators kā Braun? Kādi katram plusi un mīnusi? Ā, un kas mainās dārgākiem abu tipu aparātiem? Tb, kas nosaka to, ka viens aparāts maksā 100 eiro, bet cits visus 300?

Esmu lietojis gan tādu, kam asmeņi griežas uz apli, gan tādu, kam ir tāds vibrators. :smiley:

Man personīgi labāk patīk tādi, kam griežas uz apli, jo tīri pēc sajūtām liekas, ka labāk noskuj.

Bet nu beigās abos gadījumos esmu atgriezies atpakaļ pie pārbaudītām vērtībām – vidējās cenas parastie skuveķļi. Un tagad tos vajag vēl mazāk, jo lēnām esmu ieskaitāms bāraiņu vidū.

Atļaušos padalīties savā dzenekļu pieredzē.
Sāku ar Philips ar 2 rotējošām asmeņu galviņām (toreiz ap 35 Ls), tā kā skuvos reti, tad nebija patīkami ar tiem dzīt garākus rugājus. Paliku vecāks pārgāju uz Braun drebekli (atkal ap 35-40 Ls), sākumā ļoti patika, jo ņema labāk arī garākos rugājus, bet tā kā still biju slinks un skuvos samērā reti, zoda skūšana vienmēr sagādāja nepatīkamas sajūtas un ilgāku čakaru. Tad nospļāvos un sāku audzēt bārdu, so skuvu tikai vaigus, problem solved, for some time. Bet pēdējos gadus esmu sapratis, ka ar manu slinkumu un reto skūšanos, vislabāk der combo - Philips matu dzinējs (modeli tagad nepateikšu, bet tas brīnums, kas bija Statoil pirms dažiem gadiem, arī ap 40-50 eur), jo reāli dzenu 1x vai 2x nedēļā, ar to noņem visus garos rugājus, ieveido bārdu un tad uzklāj putas un ar parasto žiletīti … uzreiz cita sajūta. Jo tas vienmēr man nepatika pēc elektriskajiem, ka nav svaiguma sajūta pēc skūšanās, bet ar žileti un putām tā ir … sooo kaut kā tā.
Gan jau katram savs rituāls un citam šis liksies diezgan čakarīgi, bet ja nedzen reliģiski, katru rītu vai katru otro rītu, tad manuprāt šādi ir labākais effekts un sajūta.

šitais reāli ir jautājums par māti un meitu - kas kam labāk patīk.

cenas staerpība - advancētībā. galva vairāk peld, labāk pielokās, var mazgāt, korpusa materiāls ar dārgāku fīlingu utt. tā pa niansei salasās cena

Mašīnīte ir jālieto katru dienu, vai vismaz katru otro dienu. Ja skūties paredzēts reizi nedēļā, tad neviena mašīna nebūs laba, jo gluži vienkārši fiziski nespēs pacelt matiņus.
Man patīk, ka ar mašīnu skujoties nav jāķēpājas ar putām un nav jāstāv pie spoguļa. Tu vari to braukāt pa seju darot jebko citu - sēžot uz poda un spaidot telefonu, meklējot skapī drēbes utt. Tam ir nepieciešama tikai viena roka, tādēļ atrast laiku lai noskūtos vismaz reizi divās dienās, paralēli darot ko citu, ir elementāri.