Elektriskās zobu birstes izvēle

Kādu elektrisko zobu birsti jūs ieteiktu, kāda pieredze?

Skalojamo šķidrumu, zobu diegošanu un tīrīšanu vismaz 3 minūtes 2x dienā, neaizstās neviena elektriskā birste :slight_smile:
Sorry, bet nemācēšu ieteikt, jo uzskatu to par visai bezjēdzīgu ierīci.

1 Like

jo vairāk tāpēc, ka vēl neražo iBirstes!

[quote=Briedis]Skalojamo šķidrumu, zobu diegošanu un tīrīšanu vismaz 3 minūtes 2x dienā, neaizstās neviena elektriskā birste :slight_smile:
Sorry, bet nemācēšu ieteikt, jo uzskatu to par visai bezjēdzīgu ierīci.[/quote]

Man mājsaimniecībā kādu gadu ir Philips Sonicare, ko ik pa laikiem lietoju arī pats. Uzgaļi mainās viegli, ir kaudze ar dažāda stipruma vibrācijas režīmiem un bezvadu uzlāde speciālā glāzītē. Diezgan ērts verķis un ja ar to tricina zobus tās 3-5 minūtes, tad labi notīra. Pēc tam, protams, pa virsu vēl diegs un skalotājs un mute smaida. Vienīgi diezgan skaļi dūc un ja mazs miteklis, dzird ārpus vannas istabas.

pa virsu skolotājs…

:smiley:

Ja lasi krievu mēlē, šitāds bloga ieraksts: https://victorborisov.livejournal.com/300956.html
Pēc tādas reklāmas pasūtīju ķīniešu bodē līdzīgu ražojumu. Bet praktiski pārbaudīts vēl nav.

Nu jau divus mēnešus ar dēlu lietojam šādu suku:
https://www.aliexpress.com/item/LANSUNG-SN901-Ultrasonic-Sonic-Electric-Toothbrush-Rechargeable-Tooth-Brushes-With-4-Pcs-Replacement-Heads-2-Minutes/32750114517.html
Vakar biju pie zobārsta, viņa apliecināja, ka ultraskaņas zobbirstes rullē. Cena 15€, 2 cilvēkiem tīrot zobus 2x dienā, ar vienu uzlādi pietiek nedēļai. Uzlāde bezvadu, komplektā 4 maināmie gali, esmu apmierināts. Maksāt par Philips jaunāko modeli 180€ gan droši vien nav prāta darbs!

[quote=Mahmuds]Nu jau divus mēnešus ar dēlu lietojam šādu suku:
https://www.aliexpress.com/item/LANSUNG-SN901-Ultrasonic-Sonic-Electric-Toothbrush-Rechargeable-Tooth-Brushes-With-4-Pcs-Replacement-Heads-2-Minutes/32750114517.html
Vakar biju pie zobārsta, viņa apliecināja, ka ultraskaņas zobbirstes rullē. Cena 15€, 2 cilvēkiem tīrot zobus 2x dienā, ar vienu uzlādi pietiek nedēļai. Uzlāde bezvadu, komplektā 4 maināmie gali, esmu apmierināts. Maksāt par Philips jaunāko modeli 180€ gan droši vien nav prāta darbs![/quote]

Ja pieveram acis uz to Samsung nosaukuma ripoffu, tad kas notiks, kad tie uzgaļi nolietosies? Vai šādam čingčongam varēs dabūt jaunus? Ja tagad sapērk simtu, tad gan lēta un prātīga izvēle. Kamēr nenosprāgst.

[quote=krizdabz][quote=Mahmuds]Nu jau divus mēnešus ar dēlu lietojam šādu suku:
https://www.aliexpress.com/item/LANSUNG-SN901-Ultrasonic-Sonic-Electric-Toothbrush-Rechargeable-Tooth-Brushes-With-4-Pcs-Replacement-Heads-2-Minutes/32750114517.html
Vakar biju pie zobārsta, viņa apliecināja, ka ultraskaņas zobbirstes rullē. Cena 15€, 2 cilvēkiem tīrot zobus 2x dienā, ar vienu uzlādi pietiek nedēļai. Uzlāde bezvadu, komplektā 4 maināmie gali, esmu apmierināts. Maksāt par Philips jaunāko modeli 180€ gan droši vien nav prāta darbs![/quote]

Ja pieveram acis uz to Samsung nosaukuma ripoffu, tad kas notiks, kad tie uzgaļi nolietosies? Vai šādam čingčongam varēs dabūt jaunus? Ja tagad sapērk simtu, tad gan lēta un prātīga izvēle. Kamēr nenosprāgst.[/quote]

Uzgaļi ir pieejami - 16 gab - 10,7€ :slight_smile: ! Par nosaukumu vispār pilnīgi vienalga, kaut Apfell :smiley:

Oi, pa tādu cenu nevar neņemt. Tā birste principā ir absolūti vienkārša. Manuprāt, tur nav īpaši daudz kam nomirt. Ja izbeidzas motors, vienkārši pasūti vēl vienu.

Ja jau 2 mēnešus darbojas, tad jau tik ātri nemirs :slight_smile: !

[quote=Artanis][quote=Mahmuds][…] Par nosaukumu vispār pilnīgi vienalga, kaut Apfell :D[/quote]Redzot šādus salīdzinājumus, atsakos ticēt, ka tas Lansungs ir kaut kas lietojams.
https://www.youtube.com/watch?v=DH2I7R4-Cvk

Piedod, bet bez kārtīgiem empīriskiem pierādījumiem par to, ka konkrētais alternatīvais produkts ir vismaz 90% tikpat efektīvs, kā oriģināls, šādi apgalvojumi kā tavējais ir pilnīgi bezjēdzīgi. Kāda starpība, ka cena 10x zemāka, kā Philips’am, ja arī efektivitāte ir 10x mazāka? Domāju, ka jebkurš saprātīgs cilvēks ir gatavs piemaksāt par īstu mantu, nevis iziet uz kaut kādiem smieklīgiem kompromisiem.

[/quote]

Nu nevajag jau galējībās iziet! Tu taču zini, ka tā paša iPhone pašizmaksa ir 250$, bet ļautiņi to pērk par 750$. Tātad, 500$ iebāž kabatā ražotājs. Paskaties uz to pašu Xiaomi, viņi varbūt iebāž kabatā tikai 100$ no top produkta. Un nebūs vietā stāstīt, ka iPhone ir perfekts, negļuko u.t.t., bet Xiaomi ir mēsls un piedevām sūta SMS kopijas uz Ķīnu :wink: !
Protams, ka ir lietas, kuras arī es nekad nepirkšu noname no Ķīnas, bet ir arī lietas, kuras es nekad nepirkšu oriģinālas! Tieši tā pat, kā es nekad nepirkšu grāmatas latviešu valodā pa 15€, ja varu novilkt krieviski par velti un lasīt e-rīderī.

P.S. Un jā, mana Lansung zobubirste tieši tā pat uzvedas ūdens glāzē, ka Philips Tevis pieliktajā video :slight_smile: !

Nav viss arī tik vienkārši. Tas, ka dzelžu sastāvdaļu summa ir tie 370 dolāri (iPhone X) ne tuvu nenozīmē, ka ar to izmaksas arī beidzas. Kādam taču tas produkts arī jāizstrādā un pēc tam jāpārdod. Apple, protams, patur gana lielu māržu (īsi zem 40%).

Tādēļ jau ķīnieši var uzlikt zemu cenu, jo viņiem par patentiem nav jāmaksā. Man kā gala pircējam vienalga, vai patenti un autortiesības apmaksātas, vai nē :slight_smile: !

[quote=Papa]Ja lasi krievu mēlē, šitāds bloga ieraksts: https://victorborisov.livejournal.com/300956.html
Pēc tādas reklāmas pasūtīju ķīniešu bodē līdzīgu ražojumu. Bet praktiski pārbaudīts vēl nav.[/quote]

Pasūtīju sev Viktora blogā apskatīto Xiaomi zobu birsti. Patestēšu un tad jau padalīšos ar iespaidiem.

Jau pēc pirmajām divām lietošanas reizēm varu teikt, ka parasto zobu birsti i redzēt vairs negribu :slight_smile: Soocas ir lieliska štelle! Pēc katras tīrīšanas ir sajūta, it kā tik tikko esi bijis pie higiēnista. Iesaku!

Precīzāk būtu teikt, ka katru reizi tīrot liekas, ka sēdi pie higiēnista :)))
Lietoju Soocas trešo dienu, bet tā sajūta ir briesmīga :smiley: Pati birste tiešām laba, tikai jāpierod.

Pag kura tieši tad? Iemet linku, es laikam pat arī varētu paķert. :smiley:

Paņēmu šo - https://www.aliexpress.com/item/Xiaomi-Soocare-X3-Soocas-Upgraded-Electric-Sonic-Smart-Teethbrush-Bluetooth-Waterproof-Wireless-Charge-Android-iOS-Mi/32840855457.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.8ODKqf

ieinteresēji… lai gan gribas teikt kā tajā dziesmā - saku zobu birstei d**st ej!