Elektriskās zobu birstes izvēle

[quote] Precīzāk būtu teikt, ka katru reizi tīrot liekas, ka sēdi pie higiēnista :)))
Lietoju Soocas trešo dienu, bet tā sajūta ir briesmīga :smiley: Pati birste tiešām laba, tikai jāpierod.[/quote]

Varbūt briesmīga sajūta ir tiem, kam superjutīgi zobi? Vai arī vienkārši jāpierod? Es nesūdzos par zobubirsti. Patīk. Tīru uz max režīmu un ir lieliska tīru zobu sajūta.

Nu, @Lapsinieks, kā ir? Vai izmēģināji? Kāda ir sajūta pēc tam paņemt rokās parasti birsti? :blush:

ragus vieglāk notīrīt ar parasto birsti

Nabags. Normāli cilvēkiem mutes dobumā gremošanas funkcijām aug zobi…

Es laikam arī tagad varu te iesaistīties, jo… Paņēmu Braun Oral-B Pro 790 un pēc apmēram mēnesi ilgas lietošanas - nav nekādas vēlmes atgriezties pie barbariska zariņa. Galvenais ir pirmajai nedēļai tikt pāri, jo sākumā liekas dīvaini, nepierasti un kā nu vēl, bet tā ir tikai pieraduma vaina, pēc tam saprot, ka ir dzīvots tumsonībā. :smiley:

Var atradināties arī no tādiem verķiem. Mums mājās arī ir šāda uzparikte no Philips un lietojam to neregulāri. Uznāk kaut kādi periodi, kad rūcinam un tad atkal uznāk slinkums un atpakaļ pie manuālās birstes. Noteikti vēl (nosacīts) mīnuss elektriskajai ir tāds, ka nevar kurā katrā veikalā nopirkt nomaiņas birstes. Kaut kā neesmu atradis laiku saprast kur var nopirkt manējai.

Nu, ņemot vērā to, ka zobu birsti nemaina katru otro dienu, nav liela bēda - jau pie iegādes paņēmu vairākus uzgaļus nomaiņai, šitā nav jāiespringst nekādā veidā.

Jap, es savam aparātam arī paņēmu klāt 6 rezerves uzgaļus, domājot par nākotni. Bet nopirkt tos, ar bezmaksas piegādi no Ķīnas, nav problēmu.

https://www.gearbest.com/tooth-care/pp_432174.html
esmu ļoti apmierināts, laba kvalitāte, smuks dizains

Es iesaku pirms pirkt kaut ko apskatīties apskatos par elektrisko zobo birsti ,jo piemēram pieejami dažādi portāli veido apskatus par aliexpress utt…
beigās negadās nopirkt dranķīgu produktu…

Tieši tā, tādēļ arī iegādājos Soocas, jo tas nebija lētā gala produkts, kā arī bija pietiekami daudz pozitīvu atsauksmju internetos.