Ethernet uz HDMI

Sveiciens, gribeju pajautāt kādam, kurš saprot labāk - vai ir iespejams laist internetu uz televizoru caur HDMI ieeju? Respektīvi, Ethernet vads no rūtera, pārveidotājs uz HDMI, HDMI vads uz TV. Otrs variants - vēl viens pārveidotājs atpakaļ no HDMI uz Ethranet un ethranet vads uz TV. Mani tas interesē tāpēc, ka HDMI vads ir iebūvēts sienā, negribas,lai karājās vadi gar sienu. Un Wifi tomēr nav pārāk stabils, man ir mobilais internets.
Paldies, ja kādam ir ideja par šo

Neko no tā daudz nejēdzu, tāpēc atvainojos, ka iejaucos, bet ir vēl iespējama tehnoloģija Internets pa elektriskiem vadiem -
MikroTik PWR-LINE sērijas ierīces nodrošina savienojumu ar internetu, izmantojot parastās elektroapgādes līnijas jūsu mājās vai birojā. Interneta savienojums tiek izveidots, izmantojot HomePlug AV standartu. Darbībai ir nepieciešami vismaz divi PowerLine adapteri. Vienu no tiem pieslēdziet tieši maršrutētāja LAN portam, bet otro - elektriskajai kontaktligzdai telpā, kur nav sasniedzams Wi-Fi signāls. Tas ir patiešām gudrs un izdevīgs veids, kā paplašināt interneta savienojumu, ja jūsu mājās ir biezas sienas vai citi traucējumi, kas ietekmē Wi-Fi signālu.
Ja ne topika autoram, tad varbūt kādam citam var noderēt. :v:

Ar piebildi, ka ierīcēm jāsēž uz vienas un tās pašas elektrības fāzes.

2 Likes

interesants risinājums, radinieki cīnās, nevelk wifi no rūtera augšā uz otro stāvu. ir tādi huawei signāla pastiprinātāji, ko dod tet, tie īsti nepalīdz

tev links uz Amazonu norāda uz pretēju produktu — HDMI over Ethernet, bet jautājums ir par Ethernet over HDMI.

HDMI Ethernet channel (HEC) ir jāatbalsta pašam TV un sienā iemūrētajam kabelim. sāc ar šo jautājumu, kur atbilde gandrīz garantēti būs NĒ.

@Oskars ieteiktais variants izklausās pēc labākā risinājuma tavai problēmai.

1 Like

Tas lietas notiek tikai otradak ka HDMI parveido par LAN
Jo HDMI vada max garums 15m bet ari pie tada garuma var būt gluki piemeram skaņa ir bildes nav!

Tev atiek:
-Ja palasit par eletribu bet vinjiem jabut zem viem korkjiem
-izmantot WIFI
-nečakareties un domat par jauna vada izvikšanu jo abi iepriekšējie varianti ir ar baltiem digiem!

netere laiku, nervus un naudu

1 Like

Apmēram skaidrs, paldies par atbildēm. Man interneta rūteris stāv tieši blakus TV, iespējams, pat vads īpaši nepalīdzētu, vienkārši mobilais internets ir pārāk nestabils. Būs jāvelkās ar asti starp kājām atpakaļ pie tet :))