Excel webinārs

Bezmaksas Excel webinārs zoom un facebook platformā.
Dažādas ar excel saistītas tēmas - funkcijas, grafiki, Pivot Table, VBA. Iemācies katru interesējošo tēmu 15 minūtēs.

Piesakies webināram - Webinar Registration - Zoom un saņem epastā darba materiālus, lai varētu ne tikai sekot līdzi notiekošajam, bet arī paralēli pildīt uzdevumus un vieglāk apgūt tēmu.

Webinārs notiks 5. - 7.janvārī pl.14.00 - 16.00.

Piesakies un iemācies, lai protu excel nav tikai ieraksts Tavā CV!

Nu, paga, paga. Ja jau reklamē webināru, tad būtu īstais laiks arī pastāstīt, kas ir webināra autors un kāpēc cilvēkiem būtu jāpiedalās tajā? Proti, pamēģini pārdot ne tikai savu webināru, bet arī sevi (vai komandu, ja pie projekta strādā vairāki cilvēki).

1 Like

Taisnība.
Šajā saitē nedaudz plašāks apraksts par to, kas tas ir un kas ir sagaidāms:
https://uivi.rtu.lv/2020/12/15/bdat-2021-excel-webinars/

Proti, Excel Webinārs būs kā 3 dienu online apmācības par Excel iespējām, par kurām stāstīs RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes 1.kursa studenti. Apskatītās tēmas ietver noderīgas pamatzināšanas par Excel rīkiem, kā arī sarežģītākas un advancētas iespējas Excel vidē.

5.janvārī tiks apskatītas parastās Excel iespējas - darbs ar šūnām, grafiki, formatēšana pēc nosacījumiem, dažādas loģiskās funkcijas, datums un teksts.
6.janvārī apskatīsim datu uzmeklēšanu un atskaišu veidošanu, kā arī iesāksim tēmu par Pivot Table
7.janvārī būs turpinājums apskatam par Pivot Table un tiks aplūkotas Office 365 piedāvādās iespējas un funkcijas.

Kā jau minēju - piesakoties webināram, epastā varēs saņemt zoom saiti, kā arī darba materiālu, ar kuru darboties līdzi un apgūt jau iepriekš minētās tēmas.

Savukārt tie, kuri iepriekš nav pieteikušies, varēs sekot līdzi notiekošajam facebook platformā: Biznesa Datormācība - Startseite | Facebook

Tagad ir krietni labāk, paldies! :slight_smile:

1 Like