Failiem.lv

Sveiki!

failiem.lv šobrīd piedāvā 1TB par 88 Eur (mūža diska vieta ar vienreizēju maksājumu).
maksa, tā sakot, uzrunā.
baigi gribētos uzzināt citu pieredzi/viedokli par failiem.lv salīdzinot ar OneDrive, Google vai Dropbox.

Lietoju 1TB kopš 2014 gada, bija viņiem tad forums kkads, kur saku kautkadas sikas problemas reportet vel ar kautkadu čali, joka pēc paludzu mums abiem iedot bezmaksas 1TB ka testeriem, Jānis Vīklis arī iedeva katram 1TB + dabuju vel viņu hostinga bezmaksas vietu priekš wordpress bloga.
Bija PRO konts bet tad viens gļuks viņiem atgadijās un saka radit ka mani faili tiks dzesti un ka 1TB man vairs nav, nopirku vel 1TB, parliecinaties, bet tad man sistema radija ka man ir 2TB, bombiju Jānim skype, viņš teica ka viss tiks salabots kas tika ari izdarits, tad atcelu abonēšanu jo domaju ka sistema automatiski noņems 2TB jo beidzās abonešana, beigas tik pazaudeju PRO kontu bet ne 1TB

Failus lādēju iekšā ārā caur webdav, viss ir čotka, ja fails aiņem paris simtus mb vai pat GB - no sakuma tas tiek caur antivirusu parbaudits, kas ļoti trauce, ipaši kad augšupladeju Acronis bekapu, faili pa 700MB sadaliti. 16 gada vel nebija antiviruss - ± 180GB aizlidoja bez parbaudes servera pusē pusstundas laikā ar 400Mbit Lattelecom optisku internetu, kad iesledza antivirusu, kkur 90 minutes palielinajas laiks lidz visi faili tiks augšupieladēti

1 Like

Divi ar IT nesaistīti draugi šo 1TB jau izmanto, kopš tas kļuva pieejams. Nekādu īpašu problēmu nav un līdz šim bija mākonis pieejams vienmēr. Pieeja caur weblapu vai webdav. T.i. praktiski no jebkuras OS. Automātiskā norādīto direktoriju arhivēšana arī darbojas, ja vien arhīvējamiem failiem iespējams piekļūt. Vienam no draugiem arhivēšana regulāri nepalaidās, lidz atklājās, ka arhivēts tiek no biroja tīkla diska, kur dzelzim ir tendence pēc stundas aizmigt un pazust no tīkla. Tas tika salabots.

piekakāšu jūsu sajūsmas avenes — ar ieslēgtu adblokeri balta lapa, nevis faili. vai es maksāšu par šādu sūdu? protams, ka nē.