Failu nosaukumos - ķeburi

Labdien!
Lūdzu palīdzīgu padomu.
Zibatmioņā (flešā) vienā mapē visiem failiem (Word, .pdf, PPT), nosaukumā parādījušies ķeburi (jeb “lāčplēsīši”), piemēram, +│½UÜ„2Ā.#&s un arī atvērt šos dokumentus nevar. Un “Data modified”, rāda pat 1991. gadu.
Pārējās mapēs, dokumentiem, kas atrodas šajā flešā, uzrādās normāli burti.

Vai tas varētu būt vīruss?
Kā jūs ieteiktu rīkoties?

diez vai tas ir vīruss, drīzāk failu sistēma uz fleškas sabojāta. pirms eksperimentēt ar atjaunošanu, uztaisi pilnu fleša kopiju ar USB Image Tool, ja izdosies.

Paldies Tev!
Laikam nemācēšu gan.

nemācēsi uztaisīt kopiju? atjaunošanas veidus apspriedīsim vēlāk, sākumā uztaisi kopiju drošībai. bez 1:1 kopijas, nomet normālos failus uz datora. galvenais, nestrādā ar failiem uz flešiņa un neko nekopē iekšā, lai nepasliktinātu situāciju.

Uzliku datu kopēšanu. Ilgi gan būs.

he-he. tad stādies priekšā, cik jāgaida uz 2-8 terabaitu disku, kamēr nokopēsies :nerd_face:

Nē, nestādos, jo nav nojausmas, cik tas daudz ir. Vien noprotu, ka ļoti.
Diemžēl, zibatmiņa esot beigta. neko glābt nevarot - 2 neatkarīgu datorspeciālistu slēdziens.
Pateicos par vēlmi palīdzēt!

Vai ir zināms zibatmiņas ražotājs un modelis? Lai citi zinātu, kam turpmāk mest līkumu? :)

tad tu kopiju uztaisīji vai kopētājs procesā aizrijās? jo teksts “zibatmiņa ir beigta”, ja lasās viss, izņemot vienu folderi, ir ļoti maldinošs un neprecīzs. kad fleška ir beigta, tad windows to neatpazīst vai nu nemaz, vai arī piedāvā noformatēt.

pilnīgi bezjēdzīga info būs, ja nenoskaidrosi, kā fleška aizgāja bojā. un, ja tā tika izrauta bez ‘safely remove’, tad ražotājs tur vispār nevainīgs kā Jēzuliņš.

1 Like