Family Link

Labas dienas! Vēršos pie jums pēc padoma, kad neviens no man zināmajiem tehnikas guru nespēj līdzēt.

runa ir par Family Link.

Garais stāsts ir tāds, ka nopirkām puikam jaunu telefonu (Redmi 7) un, tā kā iepriekš viņam jau bija uz vecā Samsung Family link, tad ievadot viņa Google kontu, prasīja uzinstalēt arī šajā. Sacīts darīts. Viss ok.
Sākumā vecāku telefonos rādīja abus, bet tad vakar no rīta jau tikai veco. Labi, izbūros cauri kā dzēst veco (samsung

) un instalēju visu pa jaunam. Saliku visus ierobežojumus utt, bet pēkšņi - nerāda to jauno telefonu. Meklēju palīdzību Google, Family link padomos, bet neko neatradu. Nesaprotu vai esmu kaut kur kaut ko ne tā nospiedis, vai kaut kas jāmaina telefona iestatījumos? Varbūt varat palīdzēt ar padomu? vēl pirms pāris stundām Atinstalēju gan sev, gan bērnam un ieinstelēju pa jaunam un pirmajā brīdī viss bija ok, bet pēc kādas pusstundas pazūd tas telefons. Pievienoju bildi. Šeit vajadzētu būt kartei, kur atrodas bērns utt, bet ir šis…

Family Link ir gļukains draņķis, ar to ir jārēķinās. Es arī savējam skolniekam esmu šo uzlicis, un ir tieši kā saki - ielogojas ar bērna Gmail, pieprasa uzlikt Family Link app, visam vajadzētu tālāk saslēgties pašam.

Varu tikai ieteikt sākumā mēģināt atsiet ierīci vai pat visas ierīces no Family Link un sākt no nulles.

Vai kāds ir atradis iespēju vienlaikus lietot FamilyLink un YouTube? Family Link bērniem līdz 13g atļauj lietot tikai YouTube Kids. Bet tas nav nopietni ~10g vecam bērnam, kuram pat angļu valodas mājasdarbos liek skatīties kaut ko YouTubē.

Ieliec bērna kontam 18 gadu vecumu.

Family Link taču tikai līdz 13 gadiem normāli darbojas.

Es ieliku 18 un tāpat iet.

Noņemt no visām ierīcēm FL? Bet bērna kontā jau ir saglabāti visi iestatījumi. Reāli neko nemaina.