FM radio Huawei P telefonā

Labdien! Nebiju pat iedomājusies, ka tādā telefonā kā Huawei P9 nebūs iebūvēta FM uztvērēja. Man par milzīgu vilšanos nācās to konstatēt… diemžēl jau pēc pirkuma. Nevienā apskatā, tai skaitā ari kursors. lv, tas nebija pieminēts. Esmu papētījusi, un ir skaidra lielo kompāniju politika izspiest FM radio no viedtālruņiem, lai tik megabaiti aug un naudiņa par bezlimita internetu birst.
Es strādāju restaurācijā un radio manās austiņās ir vienīgais informācijas veids :). Es pamēģināju klausīties caur tīklu, un man noēda pāris stundās vairāk kā 100 mb, pie kam tīkls nebij ok, un ik pa laikam pārlādējās. Es sapratu, ka būs jāpērk pleijeris, taču pirms tam vēlējos uzzināt:

• vai vēl nav izgudrota kāda alternatīva, papildus ierīce ar kuras palīdzību var klausīties FM radio uz jaunajiem modernajiem viedtālruņiem, kuros nav iebūvēts FM ?
  • vai kaut kur pasaulē ir izgudrotas nelielas austiņas ar iebūvētu fm uztvērēju, kuras var pieslēgt pie mana Huawei P?
    -varbūt vēl kādas alternatīvas, avoti, kut ko meklēt un palasīt?

Sirsnīgi pateicos!

interesanta sadaļa # 3. ieliec lūdzu linku kur ir bezlimita internets 5-7 EUR mēnesi. Iepējams ka esmu ko nokavējis, man vairāk liekas ka 10-20EUR/mēn.

Ok, piekrītu tā ir piemaksa pie cita tarifu plāna. Kkā biju iedomājies ka runā par cenu sarunas+sms+internets.

jo cilvēkam dārgāks aifons, jo viņš bezkaunīgāks par tarifiem.

Liels paldies par veltīto laiku un komentāriem. Vēlos piebilst dažas lietas:

• Klausīties radio telefonā ir ļoti parocīgi jo ir tās pašas austiņas, kurās var dzirdēt arī kad zvana telefons (jo apkārt ir skaļš), vai pienāk ziņojumi un paralēli var atbildēt nenomainot austiņas. Pie kam var ierakstīt interesējošas lietas un viss notiek vienā ierīcē. Pie kam nav katru dienu jālādē divas ierīces, domāju telefonu un sasodītu pleijeri. Par FM radio saturu - varu piebilst ka Latvijā ir arī dažas radiostacijas kas nav piemēslotas ar reklāmas drazām un nodrošina pietiekami interesantu un inteliģentu saturu, un par to mēs varam te lepoties.
  • par interneta radio klausīšanos telefonā - es mēģināju, pat ja dzīvojam tādā leiputrijā kur bezlimita internets ir par kapeikām, tos iztērētos megabaitus varam aizmirst. Toties man nešķiet nekāds tehnikas sasniegums ka klausoties 4 stundas baterija nokrita no 90 procentiem uz 15 procentiem. tas nozīmē ka visu dienu klausīties šo interneta radio nevar, ja vien es neveicu papildus uzlādi, piemēram vilcienā, kur tas šobrīd nav iespējams. Ir dažādas atšķirības starp cilvēkiem, kas strādā siltos birojos ar Wifi, un,piemēram, restaurē vecas muižas dažādās Latvijas pilsētās.
  • Labu telefonu pirku tādēl, jo vajadzēja labu kameru pirmām kārtām, visiem iepriekšējiem Huewai modeļiem bijis radio, tādēļ nenāca ne prātā, ka šim nebūs…

tūlīt tev paskaidros, ka ir stilīgi nēsāt līdzi powerbanku, bet vēl labāk divas :smiley:

jā, tādas ir, tikai
a) bezvadu, tātad būs atsevišķi jālādē
b) darbības laiks līdz 7-8 h, tēvocīša Ļao šķūnīša sortimentam daudz sliktāk
c) cena nebūs šeit minētie 5-6 eiro

pavirši gūglējot atradu interesantu (bet noņemtu no ražošanas) modeli - viens gab. atlicis Jabra Tag

cilvēkam varbūt nezona, jo objekti ne jau pilsētu centros izvietoti. tādā ziņā FM grūti izkonkurēt ar strīmu. pat ja FM neķer, tad tāpēc nesāk rīt bezjēgā bateriju.