Fotoaparāts ar viedtālruņa funkcijām

Sveiki!

Gribu jaunu telefonu, kur galvenais fotokamera, lai varu uzņemt labas bildes, ko pēcāk attīstīt.
Ko jūs man varētu ieteikt. Gribētos līdz 500eiro (+/-)

Sākumā dikti skatījos uz OnePlus3, tad man labāk ieteica Samsung S6, tad pieslēdzos Samsung A5 -> Samsung S7 -> Huawei P10 -> Huawei P9. Tagad vairs nezinu, ko tad īsti labāk :slight_smile: Protams, ka gribas maksimāli foršāko, bet baigi pārmaksāt negribu.

Man jau liekas, ka, ja beidzot pērku jaunu, varētu Huawei P10 bet saprotu, ka nav ūdensizturīgs un kameras slēdzis nestrādā ļoti fiksi.

Komentāri? Ieteikumi?

Paldies!

Nekas nav ideāls. Ņem P9, ietaupīsi naudu, salīdzinot ar P10. Un būs ļoti labs telefons.

aifons.

[quote=Laua]Sveiki!

Gribu jaunu telefonu, kur galvenais fotokamera, lai varu uzņemt labas bildes, ko pēcāk attīstīt.
Ko jūs man varētu ieteikt. Gribētos līdz 500eiro (+/-)

Sākumā dikti skatījos uz OnePlus3, tad man labāk ieteica Samsung S6, tad pieslēdzos Samsung A5 -> Samsung S7 -> Huawei P10 -> Huawei P9. Tagad vairs nezinu, ko tad īsti labāk :slight_smile: Protams, ka gribas maksimāli foršāko, bet baigi pārmaksāt negribu.

Man jau liekas, ka, ja beidzot pērku jaunu, varētu Huawei P10 bet saprotu, ka nav ūdensizturīgs un kameras slēdzis nestrādā ļoti fiksi.

Komentāri? Ieteikumi?

Paldies![/quote]

P9 nevar ielikt filmiņu kuru pēcāk attīstīt. Tāda vēlme tika izteikta.[quote=Artis]Nekas nav ideāls. Ņem P9, ietaupīsi naudu, salīdzinot ar P10. Un būs ļoti labs telefons.[/quote]

Šodien nav 1. aprīlis BTW.

Ja vēlies filmiņai paredzētu fotoaparātu, tad būs tikai fotoaparāts bez viedtāruņa u.c. jaunmodīgajiem zvaniņiem.

Lielākā daļa gan neiekļausies Tevis nosauktajā budžetā, bet vari papētīt te http://www.tomsguide.com/us/best-phone-cameras,review-2272.html un salīdzināt te http://www.pcadvisor.co.uk/test-centre/mobile-phone/best-phone-camera-2017-3612824/

Kāds vispār izlasīja pirmo jautājumu? Tur cilvēks gribēja fotokameru fotografēšanai ar filmiņu apvienojumā ar viedtālruņa funkcijām. Kas gan ir tehnisks nonsenss, taču pajautāt jau var :slight_smile:

nav ko piekasīties, ja cilvēks vārdu ‘izprintēt fotosalonā’ vietā ir izmantojis attīstīt…

kas tad nu? āzēt vairs nevar?

nav ko piekasīties, ja cilvēks vārdu ‘izprintēt fotosalonā’ vietā ir izmantojis attīstīt…[/quote]

[žāvājas] domā, ka trešo reizi atkārtots joks būs 3x smieklīgāks?

nu ja gribās ēst, arī veca zupa ir jāsilda

[žāvājas] domā, ka trešo reizi atkārtots joks būs 3x smieklīgāks?[/quote]