Galaxy S8 vai Pcophone F1

Vai labāk ņemt S8 vai F1 (versija 6/128) ja S8 cena ir par 90eur lielāka. Mulsina Pocophone nosaukums, bet S8 tomēr pavecs modelis.

Viennozīmīgi Samsung Galaxy S8. Kā jau rakstījām mūsu apskatā, tad Xiaomi Pocophone F1 tomēr praksē nav sanācis tik veiksmīgs kā izskatās uz papīra.

1 Like

Jāpiekrīt Kristapam. S8 ir labāks, ergonomiskāks dizains, bezvadu uzlādes iespējas.

Jā, paņemšu S8 pamēģināt. Bezvadu uzlāde nav aktuāla, bet labākā kamera un ip68 ir liels +.

Es izvēlētos S8.

Nopirku S8, patīkams aparats, vienīgi nedaudz mini salīdzinot ar aktualo trendu, bet būs ērti lietot.

Nu, re, laba izvēle! Lai godam kalpo!

Nav svarīgs trends. Svarīgi, lai Tev pašam ir ērti un telefonu spēj noturēt rokās un ielikt kabatā to nenometot zemē. Man pašam nepatīk milzīgās flīzes. S8/9 uzskatu par izmērā ļoti ērtu aparātu. Es pat teiktu, ka ideālu!

Ka telefonu labs pazinējs, ieteiktu gan labāk šī gada tālruni, jo mūsdienās lielajiem ražotājiem ir tendence atstāt novārtā pat gadu iepriekš izlaistos tālruņus un neražot atjauninājumus.
Xiaomi ir sevi labi šogad pieteicis un Pocofone noteikti būtu biežāki atjauninājumi.
Pocofone pret S8 ir kā diena pret nakti saistībā ar akumulatora ietilpību un pārējie parametri arī runā par labu ķīniešu brīnumam.

Kā telefonu pazinējam Tev būtu jāzina, ka atjauninājumi nav tā vērti, lai par tiem pārmaksātu vairākus simtus pērkot jaunāko aparātu.
Kā telefonu pazinējam vēl Tev būtu jāiesaka kāds no iOS aparātiem, jo tiem atjauninājumi ir visilgākie.
Jo telefona pazinēji zina, ka 99% gadījumu cilvēks neizvēlas modeļus dēļ atjauninājumiem :)

1 Like

Kā telefonu pazinējam, jāsaka, ka Tevis rakstītajā ir daudz konfliktējošu faktoru, kā, piemēram, " …atjauninājumi nav tā vērti, lai par tiem pārmaksātu vairākus simtus pērkot jaunāko aparātu." un " Kā telefonu pazinējam vēl Tev būtu jāiesaka kāds no iOS aparātiem, jo tiem atjauninājumi ir visilgākie ".
Tātad, Pocophone ir lētāks kā gadu iepriekš ražotais S8 un, pērkot iPhone pārmaksā 200% par vidējās, augstākās specifikācijas Androīda cenu ar minimālu atjauninājumu izbeigšanas termiņu.
Kā telefona pazinējs, nekad neieteiktu iPhone, ja plānots ir iegādāties vismaz divu gadu termiņā atbalstītu tālruni cenu kategorijā zem 500 naudiņām un, protams, Apple nesenais skandāls ar jaudas pazemināšanām liek vien attālināties no dotā ražotāja produkcijas.
Nobeigumā vien atliek pieminēt par atjauninājumu nozīmīgumu tālruņiem. HTC izlaida Android 8.0 defektīvu versiju 2016. gada modelim, kas " apēda " 30% vairāk akumulatora lietojuma nekā Android 7.0 un nepaveicās tiem tālruņiem, kuri netika izvēlēti atjaunināt uz 9.0 versiju. Ražotājs vairs neliekas ne zinis par defektiem un neizstrādā pat nekādus labojumus, jo ierīce jau ir 2 gadus veca.

Paldies par komentāriem! Pocophone lielākā problēma ir šīs ierīces bardaks programmatūras pusē. Ja Xiaomi būtu pacentušies sakārtot to, tad savas cenas un CPU dēļ tas būtu ļoti labs pirkums.

Neapšaubāmi Samsung s8