galda statīvs telefonam

Sveiki. Mani interesē nopirkt galda statīvu telefonam Samsung Galaxy A5 (2017) lai es varu telefonu novietot pretī datora monitoram un nofilmēt “DELFI TV AR JĀNI DOMBURU” raidījumus, izmēģināju filmēt turot telefonu rokās un sanāca diezgan pieklājīgā kvalitātē. Ja ir kāds vaids kā nokopēt video lai vēlāk ielādēt to telefonā nebūtu problēmas, YouTubē nekur šitās pārraides nav atrodamas.

Hmm, bet kāda iemesla dēļ neskaties Dombura raidījumu ierakstus no pa taisno no Delfi lapas?

nu bāc. gūgles tantē iedos kaudzi linku, kur vismaz 10 dažādos veidos var novilkt jebkuru internetā esošu video.

atceros, ka ap 90to gadu vienu filmu piratējām - kīnoteātrī no balkona ar vhs videokameru.

kamooon, ir tak 2018tais gads!

Nu un kā tad es to video ielādēšu telefonā, piemēram intervija ar DONU http://www.delfi.lv/news/delfi-tv-ar-jani-domburu/delfi-tv-ar-jani-domburu-atbild-dons-pilna-intervija.d?id=49727179, es neredzu lai tur būtu iespēja ielādēt video.

[quote=Lapsinieks]nu bāc. gūgles tantē iedos kaudzi linku, kur vismaz 10 dažādos veidos var novilkt jebkuru internetā esošu video.

atceros, ka ap 90to gadu vienu filmu piratējām - kīnoteātrī no balkona ar vhs videokameru.

kamooon, ir tak 2018tais gads![/quote]
Piemēram?

tiešām viss ar karotīti pie pašas mutes jāpiestumj?

[quote=Vilhelms][quote=Lapsinieks]nu bāc. gūgles tantē iedos kaudzi linku, kur vismaz 10 dažādos veidos var novilkt jebkuru internetā esošu video.

kamooon, ir tak 2018tais gads![/quote]
Piemēram?[/quote]

[quote=Artanis]MUHAHAHAHAHAHAAAAAAAAAAAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mani fascinē, ka kursora forums ar zināmu regularitāti (iespējams, uz pilnmēness fāzēm) pievelk vienkārši apbrīnojamākos dīvaiņus ar fantastiskākajām problēmām un to risinājumiem ever…

Autoram - tu tiešām iedomājies pārrakstīt camripu no monitora telefonā, tā vietā lai pavadītu 5 (piecas!!!) sekundes gūglē, un lejupielādētu pirmo pluginu, kurš dara to, ko tev vajag? - https://chrome.google.com/webstore/detail/flash-video-downloader/aiimdkdngfcipjohbjenkahhlhccpdbc?hl=en

Tikko pārbaudīju uz taviem Delfi video - tas mans iedotais plugins lejupielādē visu bez problēmām jebkurā no pieejamajām kvalitātēm. Lieto vesels, un lūdzu pirms nākotnē nāc klajā ar stulbām idejām, pakonsultējies šeit forumā. :smiley:

P.S. ja būtu iespēja, es Lapsinieka komentāram būtu pielicis piecus plusiņus uzreiz.[/quote]

NU redz cik vienkārši, pietiktu ar atbildi un linku bez gara ievada. Paldies.

Artani, tie nav mīnusi. Tā ir karma :smiley: :smiley: :smiley:

Ja par tēmu - tad man brīžiem pārsteidz cilvēku neprasme gūglēt, tāpēc atkārtošos - ja nezini ko meklēt vai kā sauc - tā arī raksti; gūgles tantei ir vienalga CIK garš un stulbs ir jautājums - ona razberjotsa.

“viņam nenācās būvēt”… būvējot var nejauši daudz ko citu uzbūvēt. Flemings atrada penicilīnu meklējot kaut ko pavisam citu.

Es saprotu, ka tas īsti nav šīs diskusijas galvenais jautājums, bet man ir reāli interesanti kāpēc video būtu jāieraksta. Kāpēc nevar skatīties pa tiešo no Delfi lapas?

tāpēc, ka ir 1984. gads. kā Tu vari zināt, ka rīt pieejamais video jau nebūs editēts? kas kontrolē pagātni, kontrolēs nākotni.

Vai Tu esi piedzīvojis un dokumentējis, ka Amerikas lielākie draugi kādreiz bija Pinočets un aparteīda režīms Dienvidāfrikā? Ka Amerikāņi apmācīja un bruņoja taliban kaujiniekus un palīdzēja tiem audzēt magones, pārdot pulveri, lai varētu cīnīties pret psrs Afganistānā?

šodienas vēstures grāmatās to vairs neizlasīsi.

:smiley:

Jā, bet kopējot video streamu caur trešās puses rīkiem, tiek vienkārši iegūta bināra datne, kas sastāv tikai no samuksētām video un audio paketēm, rezultātā pazūd tas tiešraides efekts, nemaz nerunājot par horizontālo taimkodu, kurš digitālā datnē vispār netiek ierakstīts. Es domāju, ka šajā gadījumā vajadzētu mazliet investēties un nopirkt puslīdz normālu statīvu, gaismas un analogo videokameru. Tāds risinājums būs pilnībā universāls un ļaus filmēt ne tikai Dombura raidījumus, bet arī savā veidā piedalīties pašam šajos raidījumos ar komentāriem un replikām.

pārnest virtuves politiku/filosofēšanu jaunā līmenī?

Es ceru, ka tu trollē?[/quote]

uzbudinošs teksts. жена, ты при свете можеш спать? да! Света, заходи!

Netrollēju, bet asprātīgi mēģinu atrast veidus, kā vēl sarežģītāk atrisināt šo jautājumu. Autora piegājiens jau tā bija radošs. Bet mēs to varam pacelt jaunā līmenī.