Gmail paziņojumi Galaxy Gear viedpulkstenī

Dots Galaxy Note 4 (Android) kopā ar pirmā laiduma Galaxy Gear viedpulksteni

https://en.wikipedia.org/wiki/Samsung_Galaxy_Gear

Pulksteņbrīnums spēj rādīt paziņojumus par ienākošiem SMS, epastiem un notikumiem kalendārā. Pareizāk sakot, spēja līdz pagājušā gada novembrim. Pēc tam esot bijis automātiskais firmvāveres updeits un atjaunota virkne telefona aplikāciju. Tagad pulksteņveidīgais lūznis paziņojumus par jauniem e-pastiem vairs nerāda. Lietotājs pastu lasa Gmail e-pasta aplikācijā un Samsung iebūvēto pasta klientu nelieto. Pēc fleima par šo tēmu forumos radās aizdomas, ka salauzts kaut kas saistībā ar ne-Samsung veidoto aplikāciju paziņojumiem. Tagad pulkstenis rāda tikai tos paziņojumus, kas nav iznesti malējo aplikāciju paziņojumu grupā (zem Gear Manager > Notifications > More notifications). Paziņojumus no visa, kas atrodas tur (Gmail, WhatsApp, Skype utt.) ar visiem ieliktiem ķekšiem un ieslēgtiem slēdžiem pulkstenis ignorē - neatkarīgi no tā, vai telefona ekrāns ir ieslēgts vai izslēgts. Varbūt ir kāda ideja, ko tur var labot bez krāsošanas zaļā krāsā?

skumjš stāsts: pēc ražotāju uzstādījuma, šīm mantām jau sen būtu jāatrodas otreizējajā pārstrādē.

es savai nokia C7 nevaru piedabūt Nokia BT klaviatūru šancēt latviski… kādreiz gāja…

[quote=Krotow]Dots Galaxy Note 4 (Android) kopā ar pirmā laiduma Galaxy Gear viedpulksteni

https://en.wikipedia.org/wiki/Samsung_Galaxy_Gear

Pulksteņbrīnums spēj rādīt paziņojumus par ienākošiem SMS, epastiem un notikumiem kalendārā. Pareizāk sakot, spēja līdz pagājušā gada novembrim. Pēc tam esot bijis automātiskais firmvāveres updeits un atjaunota virkne telefona aplikāciju. Tagad pulksteņveidīgais lūznis paziņojumus par jauniem e-pastiem vairs nerāda. Lietotājs pastu lasa Gmail e-pasta aplikācijā un Samsung iebūvēto pasta klientu nelieto. Pēc fleima par šo tēmu forumos radās aizdomas, ka salauzts kaut kas saistībā ar ne-Samsung veidoto aplikāciju paziņojumiem. Tagad pulkstenis rāda tikai tos paziņojumus, kas nav iznesti malējo aplikāciju paziņojumu grupā (zem Gear Manager > Notifications > More notifications). Paziņojumus no visa, kas atrodas tur (Gmail, WhatsApp, Skype utt.) ar visiem ieliktiem ķekšiem un ieslēgtiem slēdžiem pulkstenis ignorē - neatkarīgi no tā, vai telefona ekrāns ir ieslēgts vai izslēgts. Varbūt ir kāda ideja, ko tur var labot bez krāsošanas zaļā krāsā?[/quote]

Tagadējā ir Tizen OS? Piedod, slinkums meklēt. Bet pastāv aizdomas, ka telefonā kā vienīgais epastu klients jāliek Samsung uzliktā lietotne, nevis Gmail.

Tāpat ieteiktu vēlreiz noresetot pulksteni.

Jap, pirmais Galaxy Gear skrien zem Tizen OS.

Pulksteni noresetoju pat divreiz. Rezultāts tas pats - SMS un kalendāra atgādinājumus rāda, epasta paziņojumus (un ieķeksējamos trešo izstrādātāju aplikāciju paziņojumus vispār) nerāda. Slēgt iekšā Samsung dzimto pasta klientu varētu, ja tam kaut kā varētu atslēgt spamošanu augšā paziņojumu rindā.

Man uz 7.0 Nougat ir vesela strīpa ar paziņojumu pielāgošanas iespējām. Šis gan nav Samsung.

Note 4 pašlaik pēdējā OS ir Lollipop atvasinājums ar Samsung TouchWiz pa virsu. Tur tas izskatās kā šajā tredā pirmajās 3 ekrānbildēs

http://forums.androidcentral.com/samsung-galaxy-gear/362766-how-do-i-get-gmail-notifications-my-galaxy-gear.html

Abi slēdži ieslēgti un pie Gmail aplikācijas ķeksis ielikts. Nulle uzmanības no pulksteņa puses. Apskatījos arī bloķēšanas parametrus - it kā visi redzamie bloki ir noņemti.