GMS uz Huawei P40 Pro

Tā kā P30 Pro stikls pievīla un remonta izmaksas pret ierīces vērtību šķiet nesamērīgi augstas, prātīgāk liekas iegādāties jaunu telefonu. Kopš sāku lietot Huawei, lielākoties visiem gadžetiem esmu pārgājis uz Huawei un arī pie tā gribētos palikt (kaut vai tādēļ, ka Huawei kameras joprojām ir nepārspētas) un ņemot vērā, ka Mate 40 pie mums iepērkams nav, P50 būs sazin kad, turklāt noteikti maksās 1000+ naudiņas, vienīgais prātīgais variants ir P40 Pro.

Tomēr nav nekāds noslēpums, ka Google Play un citi Google servisi šeit joprojām nav un nebūs un, ka Huawei App Gallery ir tāds, maigi izsakoties, vājš mierinājums.

Un tad, protams, Googlē ir kaudze visādu risinājumu, kā tomēr Google iemānīt tajā telefonā. Pirms pieņemu lēmumu, tomēr gribētos dzirdēt no vietējiem lietotājiem - šīs metodes tiešām strādā, nav tā, ka pieslēdz un pēc mēneša tāpat to opciju nokruķē? Svarīgi, lai strādā visas aplikācijas - tostarp Google Play, Google Maps, Youtube, SmartID, Citadele, būtībā, lai, kā parastajam lietotājam pat ārpus uzstādīšanas nerastos nekādas neērtības un nemetās kaut kādi mistiskie errori (Google Play has stopped working ik pēc 10 minūtēm utt.).

Pa lielam - aizmirsti…
Formāli var uzlikt, kaut kas pat strādā bet gļuki lien no visiem stūriem…
Praktiski katra otrā aplikācija izmanto google fona servisus un ‘kreisi uzlikti’ ne vienmēr tie nodrošina to ko vajag.
Par tādām lietām, kā SmartId, guglepay vai netfliksu vispār nav runas - safetynet neiziet :frowning:

Sen nav redzēts neviens šāds bezGoogle Hauwei, bet nu pa lielam Dingo visu pateica - ja kaut kas izmanto Google servisus, tad čau kakau un tas nestrādā. Cik atceros, tad tā pati Latvijas Pasta app negāja, jo paļaujas uz Google Maps, nemaz nerunājot par dažādām maksājumu app, drošības app utt. Nav jau nekāds noslēpums, kas ir un kas nav pieejams caur Huawei veikalu, to vari jebkurā Android uzlikt un pačekot saturu.

Pats lietoju P40 Pro .Smart Id var uzlikt, strādā, protams, ka met, ka tur nav google servisi, bet pieslēgties internetbankai bez problēmām.
Revolut aplikācija iet bez gļukiem.
Par pārējiem servisiem - Youtubā ir skaisti video , kur uzstāda OurPlay aplikāciju vai Gspace vai ir arī tāda DualSpace. Pats uzliku Gspace , būtībā, lai tiktu pie YouTuba. Gmail īpaši nav vajadzīgs, to no tās aplikācijas arī var uzlikt, bet pašam telefonam ir aplikācija E-pasts, kuru var sasaistīt Gmailu. Īstenībā bez tiem google servisiem mierīgi var iztikt, man nav nekas kas traucētu. Viss vajadzīgais iet un strādā! Un kamera super!

Paziņa nopirka Mate40 un uzlika šo - https://www.youtube.com/watch?v=t4sSdzwVhKk&ab_channel=XDA viss strādājot perfekti.