Google kartes apliiikācija

Man uz displeja ir divas aplikācijas ar Google kartēm, MAPS un GOOGLE MAPS, kura ir tā kuru es lietoju datorā - Google maps? Man vienkārši divas nav vajadzīgas, vajag vienu stabilu Google karti, tādu kā datorā.! > https://www.google.lv/maps/@56.9714744,24.1291624,11z?authuser=0

Oho, kā tu dabūji abas aplikācijas? Viena jau bija telefonā un otru pats uzstādīji? Paņem izdzēs abas un tad no Google Play veikala uzstādi Google Maps.

smuki redzams telefona nummurs un tas, kā bite slauc - knapi pus mēnesis un jau 15 eiro :D :D :D

Es daudz izmantoju karti.

un kāds tam sakars? bitei ir maksas kartes?

Un vai tad ar ieslēgtiem mob. datiem kādam nav? Man kaut vai 600m.b. saskaita, vairāk par 14,30.€ nekad nav.

Screenshot_20180916-113144_Contacts|281x500](upload://durCuweJXkfTk7SMdyc8yra3rgC.jpeg)

Kā var dabūt tik daudz kontaktu? Gļuks kaut kāds?

Dažs numurs atkārtojas simtiem reizes, v

ēl nevienā bodē neviens nav varējis izdzēst liekos.

Varbūt man vienkārši telefons labs?

kaut ko niknu pīpē

Paņem ar to pašu Google kontu piesakies Google Contacts lapā un paskaties kuri kontakti atkārtojas un kas veido to briesmīgo skaitu.

Vienkāršāk nav pašā telefonā apvienot vienādos kontaktus

Man liekas pēc apvienošanas kontakti n-tās reizes dublējas. :) Vispār es jau esmu noguris cīnīties, norakstīšu visus, uzlikšu rūpnīcas iestatījumus, noformatēšu SIM karti un sarakstīšu visus manuāli pa jaunam.

Nezinu, kas tev dublējas. Man savulaik bija vairāki kontakti vienādi sinhronizāciju rezultātā radušies (apvienojot dažādus servisus - live, skype, google, facebook…), bet pēc apvienošanas nekad neviens nav par jaunu parādījies (dublējies)

Labi, Skipe, e-pasti, Facefooki utt, bet man dublējas simtiem reizes, ne vienu simtu, bet simtiem!

Kurš zinošs man varētu sakārtot numurus, tikai ne tā kā Samsung servisā, kur telefonu var noturēt pat divus mēnešus.

Ko tur daudz kārtot? Kā jau minēju, ja kontakti ir Google kontā (tik daudz uz SIM kartes nemaz nevar būt), tad piesakies saitē, ko augstāk norādīju un smuki, ērti no datora sakārto visu līdz stāvoklim, kas nepieciešams. Pēc tam tas automātiski atsinhronizēsies uz telefonu. Telefonā pēc tam paskaties, lai nerāda kontaktus no servisiem, kas nav vajadzīgi (telefongrāmatas iestatījumos).

Ja pašam nav laika vai vēlmes to darīt, tad gan jau varēs palīdzēt jebkurā mobilo sakaru operatora veikalā vai telefonu remontdarbnīcā (nesen aizsākām diskusiju tepat forumā par labajiem servisiem).

Veiksmīgi!

“… , tad gan jau varēs palīdzēt jebkurā mobilo sakaru operatora veikalā vai …”

Nesūda viņi nevarēs palīdzēt, esmu prasījis vairākos TELE 2, BITE, LMT un Evelatus veikalā, neviens neko nevar palīdzēt, visi sūta uz Samsung servisu, Bitē (Alfā) viens jauns pārdevējs kaut kā bija dabūjis visas liekās nost taču, pēc pirmās tel. izslēgšanas un ieslēgšanas visi numuri bija atpakaļ. Veiksmīgi arī tev!

Es ieteiktu izmēģināt variantu, ka izslēdz (kontaktu) sinhronizācijas telefonā (sliktākajā gadījumā izslēdz telefonu), google kontā uz datora izdzēs (apvieno) liekos kontaktus, pēc kā no telefona visus kontaktus izdzēs (sliktākajā gadījumā factory reset) un nosinhronizē no jauna ar google kontu. Pēc šādas darbības diez vai vajadzētu parādīties jauniem (liekiem) kontaktiem, ja vien nav vēl kāda konta, kurš sinhronizē datus. Un tas arī piereizes atrisinātu sākotnējo problēmu par to, kura karte ir pareizā, jo paliktu tikai viena.

Bet pirms tam es tomēr vēlreiz pamēģinātu apvienot kontaktus telefona iestatījumos (kontakti -> pārvaldīt kontaktus -> apvienot kontaktus)