Grābekļi ar Samsung apgreidu un datu migrāciju

… ar aizgrauzto ‘ļaunuma impēriju’ tā nav bijis…

palūdza nomigrēt datus starp diviem līdzvērtīgiem Samsungiem, Xcover 4 uz Xcover 4s.

Xcover 4s neļauj izmantot viedlāpstu bez SIM kartes atlokošanas ★

Samsungs uzreiz piedāvāja izmantot lietotni Smart Switch, kura pirmajā mēģinājumā paspēja notaimautoties uz uzstādījumu kopēšanu un Googles akounta pārcelšanu, nokopējās tikai dati. iespējas to atkārtot nav, liec ar rokām ★

pēc rūpnīcas reseta, otrajā mēģinājumā nokopējis it kā visu, pamanīju kautrīgu linku “kas nav nokopēts” — daži appi kaut ko aizliedzot, bez konkrētiem nosaukumiem ★

un tad es iekāpu Bixby sūdā. kamēr meklēju, kā to atslēgt, netīšam uzspiedu vienīgajai pogai “Piekrītu” un neatgriezeniski piekritu, ka tas draņķis rakāsies pa personīgajiem datiem. tā arī neatradu ne telefonā, ne internetā, kur šo piekrišanu var atcelt. izskatās, ka Samsungam nav rakstīti Eiropas likumi par tiesībām atteikties no personīgo datu apstrādes un vienīgais veids ir rūpnīcas resets ★

kad likās, ka ar Samsunga sapelnītām ★★★★ idiotisma zvaigznītēm varētu arī pietikt, brašu soli uz priekšu paspēra “visu” mīļotā shitware Wacaps. pirms migrācijas uztaisīju bekapu uz Google draivu, kā ieteikts FAQ, jo tas izskatās ir vienīgais oficiālais veids, kā saglabāt čata vēsturi (Smart Switch appam to kopēt ir aizliegts). uz jaunā telefona norādīju uz bekapu, kurš tika atzīts par nederīgu un nodzēsts (wtf?!)

lūk tāda jauka vakara pasaciņa ;)

Bet tu taču piekriti. Un priecājies, ka tas nav Apple produkts, kur piekrišana nākotnē draud ar dalību “human centipede”.

tev ar veselību viss kārtībā, nav kāda pandēmija uzbrukusi smadzenei ar 42°C?

Man ar Apple datu pārnešanu vienmēr viss ir gājis gludi un šis ir tas moments, kur Apple no manis var saņemt kādu komplimentu. Šķiet no Android uz iOs arī tīri labi gāja, bet otrādi ne tik, konkrēti pārgāju no iOs uz Samsung un bija čakars.
Par whatsapp beckup- man arī nekad nav sanācis veiksmīgi pārnest čata vēsturi. Izskatās, ka neesmu vienīgais.

Līdz šim kārtībā. Manuprāt pats vecs paliec :smiley: Humora izjūta galīgā caurumā.

tev jau tas humors šobrīd nāk no tā cauruma… :-P