Grand Theft Auto 5

Un kapēc neviens te neko nav uzrakstijis par GTA 5?
Šobrīd kopš 15 gada augusta kad saliku sev PC - vienigā spēle ko spēlēju katru dienu minimums stundu. Viens čalis 2 gadus atpakaļ, no Ukrainas, man pa 10 EUR ar privato čītu uztaisija 3 miljardus GTA $ un normali var onlaina dzivot. Šobrīd kopš vasaras, kad nopirku naktsklubu, tā ir mana vieniga izklaide, reklameju klubu, dažadas muļķibas pa starpam daru, speleju sava sesija lai nav čiteru kas trauce, dažreiz ar kadu čomu salasamiem un ar kko pamuļķojamies. Neviena spēle mani nav tā aizrāvusi ka GTA 5

tas būtu pavisam rēcīgi, ja ne tik klīniski… :D

Par čītošanu online vakaros aiz stūra salauž pirkstus. BTW GTA Online pats par sevi klīnika. Tiesa neesmu vairs vecumā, kad dzīves jēga ir virtuāli apšaut vienam otru.

Nez kā tur palika ar pazudušajām tekstūrām videokartēm ar RAM zem 4GB? Joprojām nu jau “lēnais” PS4 ar “mazo” RAM (nosacīti, salīdzinot ar šodienas standarta spēļu PC) izgriež pogas PC, spējot attēlot un kustināt visu GTA5, kur PC versijai pilsētās pazūd tekstūras? FYI: pazūd arī legālajām par $$$ no Steam pirktajām kopijām.

Pazūd jo liek uz HDD, a HDD ir pa lēnu un nespēj tekstūras laicīgi ielādēt.
Man ir 250GB SSD uz kura ir instalēts GTA 5 un GTX 960 2GB - nekas nekur nepazūd jo teksturas no SSD momentā ieladejās.
Lūk arī viss noslēpums, ja instalē uz HDD - gaidi teksturas, tiešajā nozīmē. Ja uz SSD instalē - viss ir perfekti.

Gribi pamodināt mironi? Spēlē ir veca, un nu jau garlaiciga/mulķīga. Lidojoši moči, un citas debīlas lietas. Kā arī vairs bez in game pirkumiem nevar iztikt, ja vēlies palikt ilgāk uz kājām par 10 minūtēm. Prieks, ka gta 5 strauji izsmēlis sevi. :)

P. S Ja Tevi tā sajūsmina gta 5, tad pagaidi līdz tiksi meitenēm starp kājām.
P. P. S Meitenēm čīteri nepatīk…

PC, kur pazūd tekstūras, SSD ir gan sistēmai gan spēlei. Mātesdēlis gan nav pirmā svaiguma tāpēc SSD pieslēgts caur SATA-II kas rada aizdomas par to, kāpēc arī Wolfenstein The New Order pēc 5 min spēles sāk bremzēt (arī nebremzē uz PS4). Īsumā - izstrādātājiem būs bijis slinkums optimizēt tekstūru ielādi PC versijām. Secinājums - būs jāpaciešas līdz PC upgreidam, kas šobrīd nav prioritāte.

Nē, Tavs PC pie vainas, pēc upgreida redzēsi. viss strādās perfekti ;)

Stāv GTA5 uz hdd ar 5400rpm, gpu ir 4gb rams un nekādas tekstūras nepazūd, pa diviem gadiem nekādas problēmas nav bijušas.