GSM signāla pastiprinātājs Nikrans LCD-130 no myamplifiers.com

Interesē ko jūs domājat par šo un līdzīgiem GSM pastiprinātājiem:
Nikrans LCD-130 https://www.myamplifiers.com/repeater-106/
Operatoriem uz līdzīgu aparatūru ir standarta atbilde: nav info, neesam testējuši, var traucēt signāla uztveršanu citiem. Bet man situācija tāda, ka vajag labus sakarus mežā. Bitei ir labākais signāls, bet tā kā mājai jumts metāla, tad sētā pie stabilas zonas ar 3 stabiem, mājā zem jumta zonas vairs nav. Repīteri jāliek, jo cik noprotams WiFi Calling pakalpojums LV diez vai tuvākajā laikā būs. Info vajag vai vērts uz Nikrans likt cerības.

esmu redzējis uzliktu repīteri no LMT, lai puspagraba krogā nodrošinātu zonu. tā ka neesmu pārliecināts par “standarta atbildi”.

ps. ja vajag, varu apskatīties, kas par aparātu uzstādīts.

Vairāk gan interesētu kāds 2G signāls bija pirms un ar repīteri.

man liekas ka tos aparātus ko uzstāda operatori skruvē kopā USA un pēc pasūtījuma konkrētam operatoram, viņa tīklam. Dārgs prieks - ap 600-800€. Tāpēc arī parastie mirstīgie viņus paši neliek. Operatori piešķir ja uzskata, ka ir vajadzība un cerība, ka atmaksāsies. Nikrans ir alternatīva operatoru dārgajam galam.

nē, tas vairāk izskatījās pēc kārtējā hujaveja. es nočekošu.

1 Like

Ja operators nebūtu “mēs esam citādi”, tad tu gan saņemtu normālu atbildi, gan risinājumu problēmai. Ja vēl tu esi biznesa klients, tad vispār nesaprotu, kā tā var atbildēt…

nelaime tā ka tikai “mēs esam citādi” ir zona kaut cik vērā ņemama un jā bizness. Atbilde apmēram šāda: savāc uz savu biznesu 4-9 numurus un tad paskatīsimies vai tev mežā repīteri liksim. Kaut gan vispār es viņus saprotu - ja tam repīterim iepirkums ir ap 400€ tad jābūt tak kaut kādiem apsvērumiem kam likt un kam nav jēgas. Bet vispār repīters ir smagā artilērija. Būtu WiFi Calling pie pietiekamas jaudas interneta, bez repītera varētu iztikt.

no LMT ir uzstādīts Cel-Fi RS2. apskats krieviski. nav lēts prieks, kā jau tu teici. tā ka atliek “riskēt” un ņemt lētāku alternatīvu vai meklēt kaut ko lietotu ebajos.

Info vajag vai vērts uz Nikrans likt cerības.

varbūt paskaties kaut ko no Aliexpress? tur vismaz reālas atsauksmes var izlasīt, nevis minēt :)

Mhm, un tad gaidīt ciemos VAS “Elektroniskie sakari” busiņu.

1 Like

meža vidū? sapņo vēl.
vidusmēra ķīniešu perdelis ir spējīgs noklāt 100-150 kvadrātmetrus un nekādi nevar traucēt apkārtējiem elektrosakariem, ja tuvākais tornis tajā vietā prot tikai bezzonu.

Ja tas ķīniešu verķis traucēs mobilo sakaru operatoram, tad viņi uzrīdīs virsū šo iestādi un tā pavisam noteikti atradīs, kurš taisa šmuci. Ja jau pilsētā var atrast, ka pie vainas ir datora monitoru kabeļi kādā pilsētas centrā esošā uzņēmumā.

Vēl jau - vai vinš netraucēs operatora interneta rooterim ar ārējo antenu…