Gsuit administratora iespējas

Vadība izsaka vēlmi, lai visos darba telefonos tiktu uzinstalēt Google apps device policy… Ko viņš redzēs? Ja telefonā ir gan privātais gmail konts, gan darba gmail konts (2sim telefons- gan privātā sim, gan darba sim), vai viņam piekļuve būs tikai darba kontam? Kam vēl telefonā viņš tiks klāt? Vai redzēs manu atrašanās vietu jebkurā laikā? Pats uz jautājumu- kam tas vajadzīgs, atbild izvairīgi- pats vēl spēlējos un skatos, kas tas ir par zvēru :D

Sākumā atrodi un izlasi aplikācijas aprakstu.
https://www.techrepublic.com/blog/google-in-the-enterprise/google-apps-and-android-lock-locate-and-wipe/

Īsumā - ja tava darba vieta izmanto Google Apps darbinieku pasta un saziņas organizēšanai, Google apps device policy ļauj cenralizēti konfigurēt pieeju darba vietas bezvadu tīklem. Un izdzēst Google Apps kontu ar piesaistītajiem dokumentiem no ierīces gadījumā ja ierīce ir pazaudēta vai nozagta. Ierīces meklēšana arī darbojas, lai gan šaubos vai kāds tevi caur turieni sāks izsekot - normāli tam vnk laika nepietiks.

Pieejas taviem privātajiem datiem tur nav un tavu privāto kontu arī nedzēsīs.

1 Like

Tur jau tā lieta, ka īsti neizprotu, vai pilnīgi visu laiku būšu kā uz delnas, ja vadītājs vēlēsies un vai pats varu to ierobežot- nelietojot gps, piemēram. Mēs jau tikai pāris darbinieku esam, tāpēc domāju, ka tas daudz laika neprasītu, ja vadītājam būtu tāda pieeja :grinning: