Gudra rozete

Sveiki! Varbūt kāds var ietiekt labu gudro rozeti kurā var ielikt iknedēļas plānu, nevis tikai vienai nedēļai, bet lai atkārtojas katru nedēļu. Respektīvi man vajag lai izsledz un ieslēdz rūteri 2x nedēļā pulkstens tikos un tikos. Vai viņām visām vajag Wi-Fi savienojumu? Būtu labi bez, bet ja ir tikai ar tad ar derēs.

1 Like

Jebkura rozete ar taimeri, kurai ir nedēļas opcija, t.i., praktiski jebkura rozete ar taimeri (tā arī saucas).

Var izmantot šo risinājumu: Taimeris Brennenstuhl Primera-Line Digital Weekly Timer DT 1507500. Vācu ražojums. Sākumā iestatīšana kā jau vāciešiem, liekās sarežģīta, bet kad iemanās, tad jau viss ir loģiski un precīzi. Pats lietoju 2 šādus taimerus, jau kā paris gadus. Nopērkams lielākajos būvmateriālu veikalos, Ksenukai noteikti, ik pa laikam redzēts arī DEPO, Kuršos utt. Droši vien izdevīgāk ir izmantot Ksenukai dienas, kad precēm 30% atlaide.

1 Like

Cik ilgi iztur akumalators? Varbūt ir tādi taimeri kuri barojas no 220V, nevis no baterijas. Pēc specifikācijas skatos, ka tur 100 stundas. Tas baigi maz. Plānots uzstādīt citā pilsētā. Nesanāks tik bieži izbraukāt, lai nomainītu baterijas.

Manis minētais taimeris kā reizi barojas no 220V. Viņu iesprauž rozetē un pēc tam tajā vēlamo ierīci. Attiecīgajam taimerim ir iebūvētas baterijas, lai saglabātu datus un tā darbību, ja pazūd elektrība (bet tas ir tikai rezerves drošībai).

Tas 100 stundas domātas ja pazūd elektrība un dati saglabājas?

Jā, tieši tā. Kad noraustās vai uz kādu brīdi pazudīs elektrība, pulkstenis un visi iestatījumi saglabāsies un nevajadzēs visu iestatīt no jauna.

Uzsūtiju vienu 1a.lv. Atliek vien sagaidīt un uzstādīt. Paldies par info!