Gudrā rozetes

Laba diena.
Nesen sāku izmantot tapo 100 viedās rozetes (plugini), ko nopirku kļūdas dēļ, jo vēlējos Tapo 110. Mērķis bija palēnām sākt izmantot viedās ierīces un kontrolēt attālināti rozetes, kā arī apzināties reālo ierīču elektrības patēriņu. Diemžēl parastajās viedās rozetes kā tapo 100 neveic elektrības uzskaiti.
Mēŗķis ir pievienot vienu uzskaites ierīci datoram, vienu ūdens boilerim, un noskaidrot to apetīti. Ne tikai reālā laikā, bet kādos laika posmos, lai var paanalizēt :)
Iesakiet lūdzu 1: viedo rozeti ar šādu funkciju (ne spraudni :), bet pašu rozeti) 2, vai ir kāda ierīcīte (viedā), kuru var uzmontēt pa taisno uz vada ?

Sveiks,Wall.

Pats nesen iegādājos Aqara viedo rozeti: Aqara Smart Plug SP-EUC01 Internetveikalā par to samaksāju 25 eur.
Ja es pareizi sapratu Tavas vajadzības, tad šī rozee pilnībā ar to tiek galā. Aqara (ios) aplikācijā visus datus var novērot. Pievienoju dažus ekrānšāviņus.

Runājot par karstā ūdens boileriem, mēs mājoklī uzstādījām Ariston Velis WiFi. Tam arī pieejama mobilā aplikācija, kurā var sekot elektrības patēriņam. Saprotu, ka Tavā gadījumā boileris jau ir iegādāts, bet varbūt noderēs kādam kas vēl tikai gatavojas veikt boilera iegādi …


1 Like

Liels paldies. Ļoti izsmeļošs skaidrojums.