Halo: The Master Chief Collection vs oriģinālā triloģija

Reiz bija Halo ar sakarīgu single play. Pēc tam Microsoft nopirka Bungie un sāka ākstīties ar Xbox, tāpēc nākamie Halo 2 un Halo 3 tā arī palika neizieti. Šobrīd Steam redzu Halo: The Master Chief Collection ar atlaidi, kur visam beidzot ir PC atbalsts. Satura aprakstā redzu arī Halo 2 un Halo 3, taču ekrānbildēs kaut kāds multipleijeru sviests. Kas tas “Master Chief Collection” ir par brūvējumu? Vai tur iekšā ir arī pareizie Halo 2 un Halo 3 vai tikai muļķupleijeru qaqas?

Man uz xboxa ir Master Chief collection, tur ir Halo CE, Halo 2, Halo 3(nopērkams atsevišķi ODST), Halo 4, tagad + nāks Halo Reach MP jau esošajiem klāt(kampaņa jāpērk atsevišķi), cik atceros tas bija sen lasīts, ka pirmais , kas uz PC būs no MCC būs Halo Reach.

Paldies. Tad laikam tomēr ir īstais.

vēl interesants fakts, ka Halo Reach apzīmēts kā DLC, bet nopērkot var mierīgi spēlēt bez bāzes MCC.

Beigās paņēmu visu MCC paku 3 dienas pirms akcijas beigām. Izskatās ka visām Halo spēlēm it kaut kāda MCC kopīga resursu paka plus pati spēle kā DLC. No spēlētāja puses raugoties, tam nav nozīmes. Kas attiecas uz pašu paku, ir labas ziņas:

• Pakā beidzot ir visas Halo single play spēles, pie kurām savulaik debilās Microsoft “XBOX First” politikas dēļ netiku (nu riebjas man konsoles un negribu).
  • Geimeru u.c. pelēm ar vairāk kā 2 pogām nav problēmu piesiet darbības pie speciālajām peles pogām. Atklāju, ka vismaz man tā ir daudz ērtāk, kā neredzot taustīties pēc [G], kas lielajā G613 klaviatūrā izrādījās maniem pirkstiem neērti sasniedzams. FPS spēlējušie sapratīs :wink:

Un sliktas:

• Parādījies AntiCheat serviss (Halo online maču popularitātes dēļ likumsakarīgi), kurš Windows 10 nedarbojas vai arī gļuko pēc būtības. Vismaz man ar šo kropli sadraudzēties neizdevās. Visi palīdzībā aprakstītie iemesli par atslēgtu draiveru parakstīšanu utt. nav mans gadījums. Tagad katrā Halo spēļu palaišanas reizē tas speciāli jāatslēdz. Un vēl saprastu, ka būtu problēmas tīkla spēlē, taču kāpēc tas uzmācas pat single play spēlei, vvz.
  • Halo Reach subtitri ir tikai starplīmeņu video. Kas ir tizli, jo izteiktās norādes, kur jāiet un norādēm noderīgās NPC sarunas spēles laikā bieži ir slikti sadzirdamas. To arī apskatnieki jau pamanījuši.

Pagaidām jāpriecājas ka Halo spēles PC vispār parādījās :) Un jācer, ka minētos gļukus salabos.

man pie pirmās palaišanas Halo Reach instalātors uzjautāja vai spēlēšu SP, solot nelikt AntiCheat.

Man tavu ņuņņošanos nesaprast :grin:
Geimoju uz pc, ps4 un x1.
Par MCC saņēmu 40gb update, bez pirkšanas laikam man ir tikai MP sadaļa un SP ar Firefight jāpērk, par MP sadaļu settingos var izvēlēties, ko atstāt SP/MP, lai mazāk vietas aizņem.

Ā, konsoles… Vēl pasaki ka dzīvo viens un lielākā daļa ienākumu aiziet spēlēm paredzētā aprīkojuma iegādei.

Jā, pēc arī citur lasītā rādās, ka lai piekautu antičīta uzmācību singleplay, nāksies visu ar Halo saistīto nonest un uzinstalēt no jauna.

Kāds sakars ar dzīvošanu vienam pašam? Nedzīvoju viens pats un arī ne senčiem uz kakla.
Man nauda spēlēs aiziet maz, ir gamepass, ea access, bet es tāpat spēlēju Gears of War 4 vai Gears 5 online, no Xbox Gold spēles arī ir sakrājušās, ps4 spēles pērku lietotas, reti, jo interesē tikai ekskluzīvi. Uz Pc viss ir lēti un lielākā daļa spēļu jau tāpat ir uz xboxa.

tikpat liels, kā ar ņuņņošanu. kā sauc — tā atskan.

1 Like

oh ok lol

Reach izrādījās diezgan īss. 3 vakaros izgājās. Ja nākotnē salabos skaņas problēmas, varbūt iziešu otrreiz. Tagad jāgaida turpinājumi.