Honor 10 vai Galaxy S8

Laba diena, visiem!

Ir pienācis laiks mainīt telefonu, bet īsti nevar saprast uz kuru pusi skatīties. Pašlaik esmu apstājies pie Honor 10 vai Galaxy S8, tā galvenā dilemma ir par to vai ir vērts maksāt gandrīz 100 eiro vairāk par S8 ?! Ja, ir tād kāpēc ?
Honor 10 ir pievilcīga cena, S8 patīk dizains. Telefonam svarīgākais būtu foto attēlu kvalitāte, iespējams arī kādu spēlīti brīvā brīdī paspēlēt. Paskatījos dažādus apskatus, palasīju salīdzinājumus…abiem ir kādi + un -, ja salīdzina vienu ar otru.
Varbūt kāds var padalīties savā pieredzē.

Paldies.

Vai S9 nesanāk? Redzēju LMT kaut kāda Zsv akcija kur ~200 EUR nomests. S9 noteikti būt labāks par S8, ja cena līdzīga. S9 esot tāds kā vajdzēja būt S8, visādi sīkumi uzlabotu un izlaboti.

Man kā reize pagājušo mēnes pēdējie kandidāti bija P20 un S9. Pie vienādas cenas būtu ņemis S9, bet nu pie Huawei priekšrocībām ir baterijas ilgums. Pat neaceros, kad man pēdējo reiz bij telefons ko uzlādējot vakarā man nākošas dienas beigās baterija vēl arvien ir ~ 50%.

Foto būs līdzīgi, bet video Samsungam būs labāka. Man no dažiem klipiņiem ir sajūta, ka video P20 nav labāks, kā manam 3 gadu vecajam NEXUS 5x.

S9 būtu “šikarna”, bet ne pa šādu summu…man telefons nav TIK svarīgs lai, es par viņu maksātu sešus simtus. LMT akcijā tas telefons maksā tieši tik pat cik internetveikalā, bez jebkādām atlaidēm.

Zini, no šiem abiem es pat paņemtu Honor 10, jo Samsung Galaxy S8 principā ir jau pavecs un Honor 10 dažās niansēs tīri specenes ziņā pārspēj Samsung produktu.