Hostings,,,

Sveiki, varētu lūdzu ieteikt labu wordpress hostingu ar labu atbalstu, palīdzību vai palīdzēt pāriet uz shopify? Esošais sniedzējs pārdeva USA, internet veikals pārsvarā neiet, jaunie īpašnieki atbild reti (1-2 nedēļā) un problēmu nerisina, Paldies.

tas ir sarežģīts jautājums. tehniskais hostings, kur man varētu būt viedoklis, nav tava prioritāte, jo elementārā wordpresā vai šopifajā palīdzību parasti nevajag. tev laikam vajag WP speciālistu veikalos? man tāda nav. cik redzēts no citiem ineta veikaliem, tur izstrādei, adaptācijai vai pārvietošanai ir augsti izcenojumi. ja peļņa ļauj, tad nevajadzētu būt problēmām.

ja vēlies pafilozofēt par zemūdens akmeņiem, tad iesvied savus kontaktus PM. pieturos pie principa, ka parunāties par tēmu ir bez maksas, īpaši ja kādā bārā uz tava rēķina ;)

Problēma jau nav tik liela, lieta tāda ka pēc īpašnieku nomaiņas, admin panelis gandrīz vienmēr neiet, lapai rādās errori, savienojuma errori, vai arī preces nevar pievienot grozam, veikals ir jauns, maziņš, un sieva ar to nodarbojas, nav pieredzes, nav kam pajautāt ko darīt, kā darīt. Kādreiz ir vajadzīgs veikt kādu izmaiņu mājas lapā piemēram pievienot izmēru tabulu pie noteiktiem apģērbiem u, t. Vēlme ir pāriet pie kāda cita, jo lapa biežāk nedarbojas nekā darbojas šobrīd.

Ir bijusi darīšana ar paris WP bāzētiem veikaliem. Varu tikai izteikt līdzjūtību. Pie zināma preču limita ar WP resursiem paliek vienkarši par īsu. Un pluginu pievienošana ar domu ka paveiksies, situāciju neuzlabo. Shopify izmaksas tiešām nenāk no zila gaisa :slight_smile:

vai tev pieder domēna vārds (piem., veikals.lv), vai arī tas ir trešā līmeņa domēns (veikals.kautkas.lv)?

vai tev ir piekļuve serverim ar FTP, vai tikai pieejams admin panelis pie WP?

vēl var izpildīt 2. punktu no How to Move WordPress to a New Host or Server (with No Downtime). uztaisot ar Duplicator pluginu arhīvu, tu noskaidrosi, cik daudz vietas šobrīd aizņem tavs veikals. tas palīdzēs izvēlēties pareizo hostinga plānu.

Kā ir ar Sigmanet? Ir kādam pieredze ar WP lapu uz šī servisa ar *.LV domēnu? Man arī nepieciešams hostings, gribētu zināt par lietotāju pieredzi

Sigmanet ir grandi (Latnet saknes). ja to var nosaukt par trūkumu, tad nav nekādu cPanel un iespēju tieši regulēt DNS, tikai rakstīt pieprasījumus epastā. biznesa orientēts pakalpojumu klāsts, tā teikt. tieši viņus es gribēju ieteikt @Martins_Rimsans :)

vai nu viņiem nav 3-līmeņu helpdeska, kur katreiz atbild blondīn(e/s), vai ļoti laba filtrācijas sistēma, bet ja uzdod pareizi noformulētu jautājumu, tad uzreiz tiec pie adekvātas atbildes.

ar WP ir tā, ka jāpaņem VPS un lai kāds serveru guru uzliek to pareizi. vari arī pats, tur jau nav nekas sarežģīts, tikai neliela tehniskā oderīte vajadzīga.

digitalk
Paldies par atbildi.
Šajā periodā digitālo pakalpojumu sniedzēju asortiments ir pieaudzis kā sēnes pēc lietus.
Atradu kompāniju, kas nodarbina 2 locekļus, 1 grāmatvedi, 1 juristu, 1 projektu vadītāju un 2 it kā darītājus. Ja būs pozitīva pieredze, rakstīšu kā gājis, ja negatīva - arī atsaukšos
SIA “ET SOLUTIONS”