HP Omen 17-an019na remonts

Labs vakars!
Problēma sekojoša, šim datoram nosprāga viens no taustiņiem, pēc lasīšanas dažādos forumos redzēju, ka citi pārlodē(lodēt protu, nekas svešs tas nav) taču izjaucot laptopu, saskāros ar šādu problēmu(skatīt foto) vai nofrēzējot nost plastmasas turētājus, tastatūra vienkārši pēc tam iekšā nekritīs, jo nebūs kas tur metāla aizsargu? Vai kādam pieredze ir šāda modeļa remontā un kko var ieteikt?

šo modeli redzējis neesmu, bet:

metāla platei ir skrūvju ligzdas, kur plate tiks pievilkta pie korpusa, drīzāk problēma ir pretēja, ka klaviatūra varētu krist ārā. čakarēties ar jaunu plastmasas kniežu izgudrošanu nav vērts, vnk paņem divpusējo skoci. tikai nepārcenties ar tā daudzumu, ja nu kādreiz vēl jājauc ārā. vislabāk skoci griezt tievās strēmelēs un salīmēt 5 cm skocis, 5 cm tukšs pa perimetru. vari ielīmēt arī pāris vietās pa vidu, lai turas pilnīgi plakana.

ps. nākamreiz raksti modeļa numuru, tad vieglāk ar dokumentāciju saskaņoties…

Izlaboju virsrakstā, ieliku modeli. Ļoti stulbs dizains, ar plastmasas kniedēm, jo iepriekšējam modelim bija skrūves. Es jau no tā baidos, ka agresīvi geimojot man tā klaviatūra iebruks vienkārši un tiks kur nevajag. Ko domā par karsto līmi plastmasas kniežu vietā?

klaviatūra ir piekniedēta un balstās uz metāla plāksnes, uz kuras otras puses samontētas visas iekšas, un kura savukārt pievilkta pamatnei ar skrūvēm. tā ka vari neuztraukties, klaviatūra zemāk nenokritīs. karstās līmes variantam neticu, jo kniedes laukums ir pārāk mazs, lai līme pieķertos, imho.

ideālā var kniedes vietā ar adatveida lodāmuru kausēt caurumu un pievilkt klavieri ar milimetrīgām pašgriezošām skrūvītēm, bet es uz tādu varoņdarbu nebūtu gatavs ;)

Pieņem savu klaviatūru kā mūsdienu izstrādājumu plānotās iznīkšanas paraugu. Tur tiešām nav citu variantu kā noraut “kniedes” un pēc pogas sataisīšanas mēģināt visu salīmēt - ar 20% iespējamību ka izdosies pielīmēt klaviatūru pamatnei un pie reizes nepielīmēt kādu no taustiņiem.

Ja neizdodas, vismaz izskatās ka jauna klaviatūra nemaksā kosmosu.

tu tur neesi ieskrējies savā “plānotās iznīkšanas” atmaskošanas kārē? 90% izdosies, ja ne vairāk.
100% izdosies.

Pats dzīvē esi mēģinājis sastiprināt atpakaļ ar plastmasu sakniedētās laptopa klaviatūras vai tikai gudri lej? Plānotā iznīkšana te ir vairāk figuratīvā nozīmē. Pietiek nonīkt kādi no būtiskajām pogām, lai klaviatūra ar lielu ticamības procentu aizietu miskastē.

deram uz polšu? pielīmē netīšām taustiņus ar dubulto skoci.

s-l500

Pasūtīju Aļikā pa 25 eiro naudām to klaviatūru, updeitošu, kad atnāks un kā izdosies maiņa, varbūt kādam līdzēs.