Huaewi P9 VS P10

Tikko nosprāga Sony Z3 (saplīsa ekrāns)
Steidzami vajadzīga jauna truba. Ir doma par Huawei, tik nevaru izlemt kuru, P9 vai P10. Vai ir jēga maksāt dārgāk par P10 ?
P.S. Lapseniek, iponus nepiedāvāt ! :smiley:

man nav nekādas vēlmes apdeitoties no 9 uz 10. veiktspējā nejūtu atšķirību, sensors priekšā kaitina. fotojomā ar nav milzu starpības. P9 tagad laba cena. pēc diviem pusgadiem atvērtajā paņēmu p9 uz divu gadu līgumu - saptratu, ka tā ir truba, kas mani pilnībā apmierina.

par aifoniem - es tak tā tikai paņirgāties.

Lapsiniek, es jau arī par iponi pajokoju :D. Tu esi jau trešais, kurš saka, ka nav vērts tērēties uz P10. Tad nu līdz pusdienlaikam izlemšu.

ja pieaudzis cilvēks interneta laikmetā nevar izlemt kādu trbu viņam vajag ( pilns jūtūbs ar revjūziem), tad es vienmēr iesaku aifonu.

Tiklīdz būs pārdošanā, es pirkšu šādu.
https://youtu.be/KbgvSi35n6o

Tur jau tā nelaime, ka šobrīd ir daudz grūtāk izvēlēties tālruni, ko lietot.
neiedziļinoties sīkumos, par piemēru paņemsim gsmarena un ievadam meklētājā parametru 2000 gadu un saņemam 83 rezultātus, bet ievadot 2016 gadu - 574.
un kā lai izdara izvēli it īpaši, ja lielai daļai no viņiem ir minimāla starpība, kas dažreiz pat ir ar lupu jāmeklē.

nav jau tā, ka nokrīti no mēness, ieraugi visiem rokā tādu taisnstūra spīdīgi miruļojošu mantiņu un tad - man ar vajag un sāk meklēt no nulles.

Tur jau tā nelaime, ka šobrīd ir daudz grūtāk izvēlēties tālruni, ko lietot.
neiedziļinoties sīkumos, par piemēru paņemsim gsmarena un ievadam meklētājā parametru 2000 gadu un saņemam 83 rezultātus, bet ievadot 2016 gadu - 574.
un kā lai izdara izvēli it īpaši, ja lielai daļai no viņiem ir minimāla starpība, kas dažreiz pat ir ar lupu jāmeklē.[/quote]

Teiksim tā - ja tevi absolūti neinteresē otrreizējā tirgus cena, tad Huawei P9 vai Mate 9 ir ļoti patīkamās cenās. Bet ir jārēķinās, ka lietotus šī ražotāja telefonus nevien nevēlas.

Ja jāvērtē telefoni pēc to ātrdarbības, man arī nr. 1 ir Huawei. Pats lietoju Mate 9, kas izkož visus OnePlus (OP5 gan neesmu redzējis), Samsung un citus darbības plūdenumā un ātrumā. Samsung varbūt atsevišķās vietās ir ātrāks (dažas spēles, varbūt kamera), bet Huawei paša izstrādātie procesori ir gandrīz ideāli. Vienmēr ar prieku atgriežos pie Mate 9 pēc testu telefona atdošanas.

Huawei P10 sērija pagaidām ir pārāk dārga, nav tas ieguvums gana liels, lai ignorētu P9/ Mate 9. Nevajag piemirst par Honor 8!

pilnīga taisnība!

[quote=Artis]Teiksim tā - ja tevi absolūti neinteresē otrreizējā tirgus cena, tad Huawei P9 vai Mate 9 ir ļoti patīkamās cenās. Bet ir jārēķinās, ka lietotus šī ražotāja telefonus nevien nevēlas.

Ja jāvērtē telefoni pēc to ātrdarbības, man arī nr. 1 ir Huawei. Pats lietoju Mate 9, kas izkož visus OnePlus (OP5 gan neesmu redzējis), Samsung un citus darbības plūdenumā un ātrumā. Samsung varbūt atsevišķās vietās ir ātrāks (dažas spēles, varbūt kamera), bet Huawei paša izstrādātie procesori ir gandrīz ideāli. Vienmēr ar prieku atgriežos pie Mate 9 pēc testu telefona atdošanas.

Huawei P10 sērija pagaidām ir pārāk dārga, nav tas ieguvums gana liels, lai ignorētu P9/ Mate 9. Nevajag piemirst par Honor 8![/quote]