Huawei GT2 Smart pulkstenis

Kāds varētu ieteikt problēmas risinājumu!?
Kad zvana no pulksteņa vai zvanu veic man kāds cits, tad manu balsi nedzird. Zvanītāju dzirdu ļoti labi.Pārbaudīju it ka visus uzstādījumus. Sākumā viss bija ok.
Vai tiešām jānes uz remontu?!

Garantija!

Pirms tam uztaisi Reset, bet principā garantija.

Viss tika izdarīts! Izrādījās risinājums daudz vienkāršāks bija! Sakaru operātora nepietiekošs signāls!

Kādas ir kopsummā atsaukmses par GT2? Plusi, mīnusi?

Šobrīd pie mums ir GT 2, apskats top palēnām.

Mans viedoklis - pāris fīču atšķirība no pirmā GT modeļa, bet nekā tāda, kas runātu par labu GT 2. Lielākā fiziskā GT 2 un GT atšķirība ir tā, ka GT 2 ekrāns ir vienā līmenī ar pārējo korpusu. GT ekrāns ir iedziļināts, tātad nedaudz labāk pasargāts. Abi divi modeļi sirgst ar nepielāgojamību, turklāt GT 2 ir vēl pretīgākas ciparnīcas. Vienīgā izmantojamā ciparnīca ir ar svētdienu kā pirmo nedēļas dienu. Sporta režīmā GT 2 ir neizslēdzami balss paziņojumi, vecis kliedz no pulksteņa, kad sāku un beidzu sportot. Sportam var uzlikt, lai tas pats vecis izkliedz ik pa laikam tavus sasniegumus, bet vecis neatšķir daudzskaitļus, viņam viss ir “one kilometer” un arī “two kilomiter_” (bez “s” beigās pie daudzskaitļa).

Par savu naudu no šiem abiem es ņemtu tomēr GT modeli, GT 2 kaut kā neaizkustina.

Ja vispārīgi runājam par savu naudu, tad es laikam padotos uz Withings HR Sport modeļiem.

Pašlaik Tu izsaki savu subjektīvo viedokli. GT2 samērā labs priekš tādas cenas. Ciparnīcas arī var piemeklēt jebkurai gaumei! Balss paziņojumi ir izslēdzami. Man pie katra kilometra tikai novibrē. Tā kā neviens nekliedz. Soļus, kilometrus uzrāda ļoti precīzi. Salīdzinot ar iepriekšējo modeli, GT2 ir daudz ātrāks darbībā. Ekrāns vienā līmenī nemaz netraucē, ja vēlies pasargāt stiklu, uzlīmē aizsargplēvi. Pielāgojās Samsungam ļoti labi. Paziņojumu saņemšana ļoti laba. Zvani - uz GT2 un no - labi, dzirdamība laba. Katrs izvēlas , kas viņam patīk labāk. Uzlādes pietiek stabīli 10-12 dienas, atkarībā cik bieži lieto GPS.

Sveiks, Tom! Neliels izklāts ir mazliet zemāk, komentā Artim. Lietoju GT2 divus mēnešus . Esmu apmierināts. Kā jau minēju, tā ir gaumes lieta. Iesāku šo forumu tikai tāpēc, domāju problēma ir GT2, bet izrādās operātora signāla stiprumā. Pulkstenī nebija vaina.

Stāstu vēlreiz! Ik pa 1km, 3km utt. paziņojumu var izslēgt, bet Start exercise un End tiek izbļauts un nav apklusināms. Ciparnīcu piemeklēšana teorētiski ir iespējama, ja taisa Ķīnas kontu.

Paldies!

Der gan subjektīvas atbildes, gan objektīvas.

Pašlaik esmu jauna gudrā pulksteņa meklējumos un GT2 ir viena no opcijām.

Izslēgt var visu, gan Startu, gan End! Pameklē Settingos un noņem skaļumu! Visu var apklusināt, tikai mazliet jāpameklē! Tik vien tā darba!

Lietoju mēnesi plus baterija, bļaujošo veci var atslēgt katrā treniņu programmā atsevišķi, mīnusus pagaidām neredzu. Sieva lieto Samsung Active 2 itkā daudz gudrāks, bet kuram vajag kaut kādu app store pulkstenī es nezinu, tas vairāk telefonam domāts. Kāds teica nesmukas ciparnīcas, ekrāns tāpat gandrīz visu laiku melns​:rofl::rofl::smirk:

Sākumā arī biju domājis Samsung Active 2, tomēr izvēlējos GT2 un nenožēloju. Viss kas ir vajadzīgs ir iekšā. Jā piekrītu, S A 2 gudrāks, bet vai tik daudz opcijas vajag pulkstenim, tam ir domāts tālrunis! Ciparnīcas ik pa laikam atjaunina, tā kā ir iespēja izvēlēties. Nopirku papildus siksniņas, kuras var pielāgot pēc krāsas ciparnīcām, ja gribēsies kaut ko pamainīt!

Reku GT pirmajai paaudzei laba cena.

https://www.amazon.co.uk/Huawei-Running-Monitoring-Notifications-Battery-Black/dp/B07H4Y9PG7/

Nu ko, mazie Huawei maniaki! Tā diena ir situsi, un visi Huawei pulksteņu un fitnesa štruntiņu lietotāji ir laipni aicināti īstajās Huawei skavās.

Ja tev ir Huawei pulkstenis, drīksti doties uz Huawei atbalsta lapu, ielādēt viņu jauno AppGallery un caur AppGallery atjaunināt Huawei Mobile Services uz 4.x versiju.

Google Play veikalā ir palikusi tikai vecā Huawei Mobile Services 3.x versija, bet ar šo versiju vairs nevarēsi uzstartēt Huawei Health lietotni, kas atbild par pulksteņiem un fitnesa aprocēm.

Tā ka - priekā! Ķīna mūs spiež uz ceļiem!

Nezināju, ka, :green_apple:iegtauztais jau no pirmsākumiem tā nedara​:vulcan_salute::vulcan_salute::vulcan_salute::sunglasses::grin:.