Huawei HiSuite

kāds ir izmantojis HiSuite bekapu, lai atjaunotu to uz cita Huawei aparāta?

vai

kāds ir labākais algoritms visu datu pārcelšanai no viena Huawei uz citu?

Ir nācies izmantot. Viss ok, no P10 Lite uz P20 pārcēlās smuki visi dati.

Huawei ir aplikācija Phone Clone, kas visu pārceļ.

1 Like

paldies par info!

problēma ar Phone Clone varētu būt tāda, ka cilvēkam telefons ir uz LMT atvērtā līguma un sākumā laikam nāksies nodot veco, un tikai tad saņemt jauno :)

1 Like

Tad HiSuite uztaisi backup jebkurā datorā un pēc tam jauno telefonu pieslēdz un atjauno no back up.

varu noreportēt, ka HiSuite nobekapoja P20 Pro un atjaunoja uz P30 Pro zem OS X.

galvenās problēmas bija ar appiem, kuriem pēc atjaunošanas nebija vajadzīgo tiesību, nācās bakstīties un pat pārinstalēt.

Nepietiek palaist aplikāciju jaunajā telefonā, tā uzprasītu vajadzīgās pravas, tu apstiprinātu un viss darbotos kā nākas? Kā bija praksē?

wacaps tēloja, ka strādā, tikai kontaktu vietā rādīja plikus telefonu numurus. laikam jau atjaunojot no cita modeļa telefona (un ļoti iespējams no citas androīda versijas) tam likās, ka ar tiesībām viss kārtībā. līdu settingos piešķirt.

Ne Hi suite, ne oriģinālais phone clone līdz galama nepārceļ visas atļaujas un arī visas paroles. Ar smart ID var sanākt pamatīga pi*anās, starp citu - brīdinu. Es dabūju vilkties uz filiāli, kur man palīdzēja - kaut kādu nesaprotamu iemeslu dēļ chrome vajadzēja iztīrīt kešatmiņu.

Hmm, manuprāt, paroļu ievadīšana pēc šādām datu pārnešanām ir sagaidāma norma. Savulaik ar iPhone bekapiem paroles ceļoja līdzi, ja bekaps bija aizsargāts ar paroli.

Kas attiecas uz Smart-ID, tu katrā ierīcē netaisi kontu no jauna?

taisu, be negribēja vienoties ne-pa-kam.

Ar kādas programmas palīdzību jūs ieteiktu ātrāk pārcelt info no Huawei uz Xiaomi?