Huawei Mate 10 lite vai p20 lite?

Cenu kategorijā līdzīgi. Varbūt tie kas saprot vairāk no telefoniem, var ieteikt kādi plusi mīnusi katram ?

0 Likes

https://kursors.lv/2018/02/13/lielais-parsteigums-huawei-mate10-lite-apskats/.

Artani- nav identiski- ir viena milzīga atšķirība: P20Lite ir usb-C ar ātro lādēšanu. Un ja neskaita ekrānu ar stīva izkosto robu, tad visā pārējā gandrīz identisks. normāls vidējā segmenta verķis.

0 Likes

nope. kad parādās ātrā lādēšana, to vairs pa nakti nedara - pietiek no rīta piemest uz stundu pie vada kamēr brokasto. nekādu fakino vadu ap naktsskapi!

0 Likes

P20 Lite - mazāka baterija, lielāka cena. Jaunāks OS (iespējamas funkcijas, kas nav pieejamas uz vecākā), cita pašiņu kamera - MP lielāki. gyro sensors, mazāks izmēros (148.6 x 71.2 x 7.4 mm pret 156.2 x 75.2 x 7.5 mm), NFC pieejams un par 19 gramiem vieglāks.

0 Likes

beidzot kāds normāli atbildēja, bez mērkaķošanās. ieliku plusiņu.

0 Likes

%^^^%

jau pamata uzstādījums nepareizs - tā nav viena cenu kategorija P20Lite ir gandrīz par 50% dārgāks

beidzot kāds normāli atbildēja, bez mērkaķošanās. ieliku plusiņu.[/quote]

0 Likes

[quote=Lapsinieks]%^^^%

jau pamata uzstādījums nepareizs - tā nav viena cenu kategorija P20Lite ir gandrīz par 50% dārgāks

beidzot kāds normāli atbildēja, bez mērkaķošanās. ieliku plusiņu.[/quote][/quote]

Ir gan viena cena kategorija:
https://www.lmt.lv/lv/telefons/Huawei_P20_Lite_Dual_SIM - 15.80 eur/mēn. LMT Atvērtais
https://www.lmt.lv/lv/telefons/Huawei_Mate_10_Lite_Dual_SIM - 15.38 eur/mēn. LMT Atvērtais

0 Likes

es jau to pašu, bet izrādās, ka lmt viena cena…

0 Likes

[quote=Lapsinieks]es jau to pašu, bet izrādās, ka lmt viena cena…

Bite,Tele2 ir tieši tas pats tu parmaksā par ierīci pērkot pie viņiem…

0 Likes

Pagājis gads un man tāds pats jautājums. :) Šobrīd tiešām maksā vienādi (6 eur atšķirība). Es meklēju telefonu sievai, kas kalpotu kādus 3 gadus - vienkāršai lietošanai + lai bērnus var pabildēt. Tehniskās atšķirības no tabulām jau skaidri redzamas, bet man kā nespeciālistam grūti novērtēt.
Mate modelim ir labāks korpuss, lielāka baterija, bet 7.0 Android.
P20 modelim savukārt ir jaunāka OS -8.0 android.
Mans galvenais jautājums ir par tām OS atškirībām. Vai tās var vērtēt kā nebūtiskas vai arī ilgtermiņā atspēlēsies arī tādam lietotājam, kas izmanto e-pastu, facebook, watssapp, googlemaps un kameru? Varbūt kādam ir pieredze vai zināšanas?
Paldies.

0 Likes

Neņem hujveju. Nopirku divus gabalus pag. Vasarā( p20lite). Briesmīgs. Baterija ātri uzlādējas, un tik pat ātri izlādējas. Meklē kaut ko citu. Iespējams… samjangs tagad piedāvā līdzīga cenu kategorijā.
Bjja tik briesmīgs, ka savu atdevu mātei, bet sieva cenšas izvilkt dienu ar viņu

0 Likes

Huawei … Lite ir tā pati nelaime kas analogiem Samsung A … - štruntīga kamera. Dienas gaismā labi, taču vakarā laukā un iekštelpās nu tā. Ja šobrīd gribi Huawei ar labu kameru, jāņem modelis bez Lite.

0 Likes

Mjā, es jau pasiekalojos par P9, bet reti kur atrodams (tam droši vien ir kāds iemesls, man nezināms) un vēl joprojām tas ir dārgāks. Ar šiem lite modeļiem jau tāpat esmu finansiāli uz pirkstgaliem izstiepies.

0 Likes

Ja ne Huawei, tad par šādu cenu var dabūt skaisti rozā :) Sony Xperia Z5 premium, ar 5.1. Lollipop.

0 Likes