Huawei Mate 10 pro

Labdien ļ. cien. Kursora tauta:)
Kas tas par brīnumu iemeties Huawei Mate 10 pro telefonā? Neveras vaļā lietotnes tik strīpa iet. Ta, pēc kārtas:), kad atveru gmail paveku uz leju, riņķītis izgriežas, tad atpakaļ sākuma ekrānā, tad paņemot lietotnes 220.lv,inbox.lv vinas atveras un lasu e pastu utt., aliexpres nestrādā dažas sadaļas, ar bankas lietotni bija, tad ātri pavilku pa gmail. un strādā. Lūdzu, ko esu nepareizi iestatījumos varbūt, vai ar ekrāna nodzišanu/bloķēšanu kas saistīts! Lūdzu iesakiet,palīdziet.Pati galā netieku.Manam Huawei P8 viss strādā.Paldies silts.Pagaidām vilšanās telefonā:(

Švaki var saprast, bet sāksim ar primitīvāko - telefonu restartēt mēģināji?

Jā,nezcik reizes. Tūlīt to izdarīšu vēlreiz. Rakstu no šī bieda:)))

šodien šāda veida ierīce vai nu strādā, vai nestrādā (brāki tehnoloģiskajā procesā iesējami vienmēr)
solis - factory reset. ja šaize turpnās - uz garantijas remontu.
jebkādas citas diskusijas ir bezjēdzīgas nezinot, ko esi ar to sadarījusi.

Minēšu 2 piemērus, lai arī Tu esi Skaidrīte: atnāk viens keks pie manis un stšta, ka viņam gļuko telefons. Izrādījās, ka keks bija gribējis būs baigi kruts, ieslēdzis developer mode (ir tāda lieta huawei) iun sācis bakstīt advancētus setingus. Factory restet - un visi laimīgi. Otrs gadījums - cits keks - ik pa brīdim nestrādā wifi. Garantijas remonts, plates nomaiņa - vnk rūpnīcas brāķis.

Tātad - vai nu strādā vai nestrādā. Vai arī tas ir aifons, kuru tu turi nepareizi.

ups. rietumos esot vēl trešais variants - konkurenti nolīgst piecus troļļus, kas raksta sliktu par konkurējošajiem produktiem.

Izklausās pēc pilnas operatīvās atmiņas, taču iekārtas restartēšanai šo problēmu vajadzētu atrisināt. Ja tā nav pazudusi pēc restarta, tad vaina jāmeklē citur. Ir mums te biedri, Android un Huawei eksperti, kas varētu palīdzēt… @lapsinieks, cik atceros zin par šiem gana daudz.

Restartēju,tas pats. Neveras vaļā lietotnes 220.lv,inbix.lv,tad paņemu gmail savu, nu to lietotni arsvaidzinu pavelku no ekrāna augšdaļas uz leju, riņķītis griežas, tad eju 220.lv,viss atveras. Vai nebūs kas saistīts ar ekrāna izlēgšanu? Tur varbūt ko esu uzlikusi nejauši!

Atliek tikai piekrist tam, ko rakstīja Lapsinieks. Saglabā kontaktus, bildes un taisi reset. Kad dzīvojos ar Androīdu, man tā bija ikdiena - vienkāršākais un ātrākais risinājums bija uzlikt visu svaigu, jo dikti patika to ķimerēt un modificēt…

Noņem un uzstādi problemātiskās lietotnes pa jaunam. Kaut kas mainījās?

Briedi, es nedzeru un inbikšu problēmas nerisinu. Ir kaut kāds apakšējais slieksnis sevis un citu cienīšanā - sākot jau ar valodu un izteiksmes formu.

(pilna 4gb operatīvā atmiņa - Tu to nopietni? :D)

Manuprāt elementāri, ja telefonu ilgstoši nerestartē un lietotnes, t.sk. spēles tur atvērtas.

[quote=Lapsinieks]Briedi, es nedzeru un inbikšu problēmas nerisinu. Ir kaut kāds apakšējais slieksnis sevis un citu cienīšanā - sākot jau ar valodu un izteiksmes formu.

(pilna 4gb operatīvā atmiņa - Tu to nopietni? :D)

Paldies Jums. Vai nu strādā vai nestrādā SAPRATU! Jēziņ, labi, ka pirkstu nospiedumu nemēģināju un dāvanu:) kameru redz 360 nebāzu tefona caurumā:))))) Es ar joku, bet nopietni, murgs. Kur man var but operatīvā pilna, nē, no kā! Tālruņa pārvaldniekā tīru, pat dziesmu zvana signālam vēl neesu ielādējusi:(((tik bildes no gogles. Sameklēšu te to Lapsinieku, ja nu tas kungs šo knifu atkož:)))

Arī balsoju par facotory reset. Vsimaz būs jauns sākums un saliksi atpakaļ tiešām vajadzīgās lietotnes :slight_smile:

Jā, jā, meklē rokā Lapsinieku, tas kungs ir eksperts šajās lietās, ka es saku :slight_smile:

Sveiks @lapsiniek,6 GB operatīvā ir! Spēles nav nevienas! Kas ir šim monstram?

Ku kū, factory reset ir rūpnīcas iestatījumus, ja???

Jā.

Ku kū, factory reset ir rūpnīcas iestatījumus, ja???

Paldies Jums no sirds! Noņemšu lietotnes un uzstādīšu pa jaunam. Ja neies, tad reset!!! Paldies draugi, ņemšu šo biedu pie dziesmas:))) viņam IR JĀSTRĀDĀ! māklīgais intelekts esot i to jājūt, jāiemācās Jēziņ. Huawei man ir sen šis nu jauns smart id utt, viss dzīvei vajadzīgs a te man pļek i nekā. Paldies! Ziņošu jums noteikti:)

Nu tā:) Lietotnes pa jaunam instelēju, aliexpres pagaidām strādā, ibox.lv un 220.lv nē, viss pa vecam. Būs reset:) tagad vēl nē, rīt, kad būs brīvāks. Tālruņa pārvaldniekā - enerģijas taupīšanā biju noņēmusi visām automātisko palaišanu, uzliku šīm lietotnēm automātisko, tāpat nekā. Bet lūdzu, varbūt tur visām jābūt ieslēgtām automātiski, nevis manuāli? Kad atveru gmail, pēc tam var atvērt inbox. lv, nu atveras tas inbox, bet kā veru pastu vaļā, tā balta lapa, ar 220.lv tas pats. Vispirms gmail., tad abas tās atveras var lasīt, redzēt visu. Ceru, ka lietotnes vainīgas un nebūs uz garantiju, bet… nezinu. Paldies jums par padomiem. Rīt reset:) un SOS sauciens Kristapam:) Paldies jums, lai ierīces jums visiem jož nevainojami! :slight_smile:

p. s. Neveras vaļā tās divas, pēc ekrāna bloķēšanās, nodzišanas. Tagad kamēr esu te, iziešu, strādās. Nolikšu telefonu, pēc laiciņa nekā. Atkal gmail un aiziet. Tur kaut kas ir saistīts, bet kas???