Iesaki ierīci Kursora apskatam

Mēs paši aktīvi sekojam līdzi jaunākajiem gadžetiem un nereti pat sanāk tās nomedīt uz testu vēl pirms ierīces nonāk Latvijas veikalu plauktos.

Tomēr mēs nevaram izsekot pilnīgi visiem jaunumiem vai specifiskiem produktiem, tāpēc aicinu droši izteikt savas idejas produktiem, kurus būtu jāizlaiž cauri centīgo un zinošo Kursora testētāju rokām.

Nokia 2
ELARI NANOPHONE C

Netatmo Welcome

https://www.netatmo.com/en-US/product/security/welcome

Nu, paga, Nokia 2 izskatās tik draņķīga specene, ka pilnīgi gribas dabūt zobos to telefonu, lai var izpētīt un uzrakstīt citiem, lai neuzķeras uz šī verķa.

Interesē, interesē. Zīmols joprojām daudziem (ārpus Kursora lasītāju loka) ir labā atmiņā un mums ir jāveic skaidrojošais darbs :slight_smile:

Būtu pateicīgs ,ja būtu apskati arī par audio tehniku. Mājas kinozālēm,tumbām utt.

Jā, audio tehnika ir vēl viena kategorija, ko pētu, taču pagaidām mums jātiek galā ar savu iekšējo virtuvi (kas testēs, kā testēs, no kurienes dabūsim ierīces). Bet ņemšu vērā, ka no lasītāju puses ir interese. Paldies!

spotify/mp3/mazo austiņu paaudze testēs tumbas? seriously?

Būtu pateicīgs ,ja būtu apskati arī par audio tehniku. Mājas kinozālēm,tumbām utt.[/quote]

Tu taču zini, ka augstprātība nedaiļo cilvēku?

[quote=Lapsinieks]spotify/mp3/mazo austiņu paaudze testēs tumbas? seriously?

Būtu pateicīgs ,ja būtu apskati arī par audio tehniku. Mājas kinozālēm,tumbām utt.[/quote][/quote]

sen par vēlu mēģināt izlikties daiļam.

tēma tik ārprātīgi slidena un zinot jūsu nievājošo attieksmi pret zelta štekeriem… lai sāktu vētīt tumbas, būtu kā minimums nepieciešama absolūtā muzikālā dzirde. es pat ar savu nenormālo augstprātību, iedomibu, absolūto dzirdi, ka spēlēju četrus instrumentus, esmu izmalies pa studijām, šajā lauciņa pat tuvu nelīstu.

izstāstīšu situāciju no dzīves. Tātad, motika muzikāla ieraksta vērtējums, teju labratoriskos apstākļos. cilvēks, kuram bija jādod vērtējums, tika mēģināts izvest pa analīzes taciņām - tipa, lai palausās, kā skan vijoles, kā čelli. Nonāca pie tā, ka cilvēks vispār nespēj atšķirt vijoles no čelliem - kur nu vēl saprast, kā būtu jāskan dažādos apstākļos ierakstītai vijoles skaņai. Beigās vnk atdūrās pret neargumentētu nepatīk. Vienas tumbas būs ideālas smagajam rokam, citas - džezam, citas - operai. Lai varētu vērtēt, jāpārzina perfekti visas! A mūzikas aparatūras parametri ir vēl slidenāka un neizmērāma tēma. Pat nopietnos hifi žurnālos lasīti tādi murgi par DAC niansēm, ka zelta vadi liekas tikpat ikdienišķi saprotama lieta, kā dibenu slaucīt.

[quote=krizdabz]Tu taču zini, ka augstprātība nedaiļo cilvēku?

[quote=Lapsinieks]spotify/mp3/mazo austiņu paaudze testēs tumbas? seriously?

[quote=battleborn]
Būtu pateicīgs ,ja būtu apskati arī par audio tehniku. Mājas kinozālēm,tumbām utt.[/quote][/quote][/quote]

Vai tiešām tu domā, ka mēs startā uzreiz ķertos pie zelta štekeriem, lampām un HiFi maģijas? Tiešām?

Vēl pirms tādām lietām ir pilns visādu līdz dažsimts eiro vērtu masām derīgu austiņu, bezvadu skaļruņu utt. Un ar šādiem produktiem gan jau mēs kaut kā tiktu galā arī bez doktora grāda haifaijismā.

ā. bet sākotnējais jautājums - kad ķersieties pie mājas kinozālēm, tumbām un etc. Tas tā.

[quote=krizdabz]Vai tiešām tu domā, ka mēs startā uzreiz ķertos pie zelta štekeriem, lampām un HiFi maģijas? Tiešām?

Vēl pirms tādām lietām ir pilns visādu līdz dažsimts eiro vērtu masām derīgu austiņu, bezvadu skaļruņu utt. Un ar šādiem produktiem gan jau mēs kaut kā tiktu galā arī bez doktora grāda haifaijismā.[/quote]

Nē, pie mājas kinozālēm un tamlīdzīgas “sarežģītas” audio tehnikas pagaidām neplānojam ķerties. Vēl līdz šiem produktiem ir daudz ko darīt audio jomā.

Ā, klausies tikai FLAC no Sennheiser Orpheus, vai ne? Tik nievājošu attieksmi tik īsā tekstā nu sen nebiju redzējis.

Anyway… Kursorā patukša izskatās foto kategorija. Ļoti bieži attiecīgajās facebook grupās esmu redzējis, ka cilvēki prasa standarta “Kuru labāk izvēlēties X budžetā?”, droši vien ka materiāls latviešu valodā palīdzētu.
Un aksesuāru sadaļā ir čupa pulksteņveidīgo, bet piemēram no powerbanks neatradu neko, iespējams, ka tas būtu noderīgi.

Jā, es nejauši kaut kādā tehniskā feilā izdzēsu vairumu fotokameru apskatu. Vēl tagad par to slikti jūtos. Bet, jā, būtu jāaizpilda ar jauniem apskatiem, jādabū kāds zinošs un rakstošs autors.

Ja par powerbankiem, tad ko tur rakstīt?

Nu, automātiski ienāca prātā nevis konkrētu produktu apskats, bet kaut vai brendu/ierīču salīdzinājums. Kāds meklē powerbanku, dzirdējis ka daudz mAh ir labi, nopērk mēslu ar lielāko ciparu (khm, un tas itin nemaz nav no paša pieredzes kā absolūtam nezinātājam pirms X gadiem).
Bet nu hey, ko tad es zinu, neesmu autors…

Ā, klausies tikai FLAC no Sennheiser Orpheus, vai ne? Tik nievājošu attieksmi tik īsā tekstā nu sen nebiju redzējis.

[/quote]es ļoti centos maksimāli īsā tekstā ielikt maksimāli daudz nievu un žulc. vot.

mana mīļākā mūzika - iegūta pa taisno no izpildītāja 24 bitu formātā. nad stereosistēma un lielas tumbas. domāju, ka skaņas kvalitāte pēc hifi standartiem skalā no 1-10 - max 2. Nav pat lampinieku un zelta vadu :frowning: Un ar ausī tikai pa retam kautko, kad bērni jau guļ.

bet kā nupat pa rādio “Monopolā” teica Zintis Ekmanis - ja nav plates un lampinieka, tad nav sulīgu basu :frowning: un vsjo gavno…

seivo tikai gļēvuļi?

es ar nobrīnījos - domāju, ka vnk nemāku meklēt…

[quote=krizdabz]Jā, es nejauši kaut kādā tehniskā feilā izdzēsu vairumu fotokameru apskatu. Vēl tagad par to slikti jūtos. Bet, jā, būtu jāaizpilda ar jauniem apskatiem, jādabū kāds zinošs un rakstošs autors.

Ja par powerbankiem, tad ko tur rakstīt?[/quote]

Aha, tieši tā.

Jā, pa lielam pateici visu tieši tā kā domāju arī pats.