Iesaki ierīci Kursora apskatam

Nu tomēr neesmu atradis savām vajadzībam piemērotu audio tehniku. Nomainiju grīdlīstes varianta tumbas uz mazliet labākam ,kuras apmierināja mani divas dienas. Jo griežot vairāk par 40 skaļuma vienībām skaņa sāk izplūst ,bet pretējai sienai apmetums kā nekrīt tā nekrīt. Sāku apsvert iegādāt mūzikas centru ,kuram ir 3300w ,bet mēs jau zinām ,ka w ir kā krāniņam priekšādiņa… vairak laikam nenozīmēs labāk.

Tā, paga, šajā vietā daram citādāk. Atlikt d*ršanos :slight_smile: un konkrētu audio diskusiju, lūdzu, ievietojam šajā sadaļā https://kursors.lv/forums/viewforum.php?id=22

īsti vīri bekapus netaisa! :wink:

kā ko? baterijas reālā ietilpība(!), porti un amperāža, extras, ērtības -> kopsavilkuma tabula ar citām powerbankiem, kad apskati krāsies.

ietilpības mērīšanai nopērc USB multimetru.

Tu domā, ka reālā no specenē norādītās ietilpības var būtiski atšķirties?

es jau nezinu, kādas firmas tev sanāks testēt. Samsungam neatšķirsies, bet ar visādiem ķīnas produktu leibīšu pārlīmētājiem var būt viss kaut kas, īpaši lielo ietilpību solītājiem zemo cenu segmentā.

Ar mūzikas tehniku ir tā, ka mēs varētu aptvert visāds Bluetooth tumbiņas, kādu Bose strīmeraparātu ar Spotify, kādu boomboksi un tamlīdzīgas Plug-and-play ierīces.

Par fototehniku - lētos muļķaparātus neviens nepērk, neviens attiecīgi nelasa, mums nav jēgas ķēpāties. Ar dārgajiem (1300 eur +++) foto ir tā, ka tur emocijām nav vietas. Jātaisa kāda mikrolaboratorija ar vienmēr vienādu gaismu, kur kādus objektus un krāsu kartes bildēt. Tad vēl lokālajiem fotoaparātu kantoriem ir niķis iedot uz max 2 nedēļām, kuru laikā saule var tā arī neparādīties.

Protams, mēs gaidām sadarbības partnerus, kuri iedod aparātu un aizsūta uz 3 nedēļām uz Indonēziju vai Čīli.

Tā pamatīgi pie tam. powerbanka, kurai virsū rakstīts 20’000mAh, knapi 2x var manu OP3 uzlādēt…

Precīzi. Tāpēc arī ienāca prātā tas, kā ir ar dažādiem brendiem - kam var uzticēties, kam nevar.

• Varētu apskatīt kādas ierīces ar ko dabūt filmas no HDD uz tādiem vēl labiem TV kuram nav Smart vai arī Smart funkcjas jau ir novecojušas. Kādreiz bija tāds lēts universļs aparāts kā WD TV. Lasīja visu, pie tīkla pieslēdzās un vāl ērta pults priekš ģimenes ne-IT cilvēkiem. Roku produkti, piemērm.
  • Varētu kadu testu par aplikācijām ar kurām var bērniem/skolēniem ierobežot un kontrolēt laiku, ko tie pavada telefonā spēlītēs un izklaidēs. Domāju par šadu testu/apskatu interesētos pat tie kas ikdienā neapmeklē kursors.lv. Ieliksiet linku cālis.lv un apmeklējusm jums pieaugs. :slight_smile:

Mi box (android TV)

@rereiny, ar WD TV tipa ierīcēm ir čābīgi, visi pārgājuši uz tīkla risinājumiem - Plex serveris, Chromecast u.tml.

Bērnu drošības lietotnes (Android) esam kādreiz paķidājuši, bet gala rezultāts bija bēdīgs - jēdzīgās lietotnes bija ar mēnešmaksu, gadā izdevumi tuvojās 50…60 eiro labākajā gadījumā. Jaunākais hīts ir mājas rūterī iebūvēti filtri.

https://kursors.lv/2017/11/16/marsrutetajos-tiks-ieklauta-disney-izstradata-satura-filtresana/

Kaut kad gana sen esmu izmēģinājis tādu WD TV un man laikam nopirku. Bet ierīce bija tik lēna un gļukaina, ka lietoju maz un tagad laikam kaut kur skapja tālākajā nostūrī krāj putekļus. Bet idejiski, jā, šāda veida ierīcēm var uzmest aci.

Kā jau Artis norādīja, mēs esam iemēģinājuši roku arī vecākiem (lasi, māmiņām) noderīga satura radīšanā. Bet tas ir bijis ar mainīgiem panākumiem. Vasarā notestējām tos Bites tirgotos bērnu pulksteņus, uzrakstījām, ka pa lielam nekas labs tur nav. Man likās, ka šādu saturu vajag aiznest līdz pēc iespējas vairāk māmiņām, lai tās ar iepazīties ar mūsu novērojumiem un izdarīt izsvērtus pirkumus. Feisbukā pat reklāmā sauju dālderu iemetu. Es pat iedomāties nevarēju, ka viņas mums tā noknābās - ka mēs, redz, lohi neko nesaprotam, tikai nomelnojam Biti un pulksteņu ražotāju. Ooookei, pēc tādiem komentāriem vēl divreiz padomāšu vai šādu auditoriju uzrunāt.

Nu es kā reize ikdienā lietoju WD TV. Aparātā iesprausts HDD caur USB, un caur tīklu tieku pie PC nošarētiem failiem. Bet nu latviešu subtitri nestrādā (rāda tukšumus a,ķ vietā). Bildes slaidšovā normāli nevar parādīt, pie Youtube netieku un vispār drusku novecojis.
Bet nu konceptuāli nākotnē pie tāda aparāta gribu pieturētie. Nevelk man upgreidot TV katru reizi, kad visādi Smarti un video formāti noveco. Labāk upgreido tādu media kastīti par 50-100 eur.

Par cāļu mamām jāpiekrīt. Ātri var nākties secināt, ka esi nonāci lauveņu bara vidū.

“Cāļu mammas” savu iedomu dēļ uzspridzinās pasauli. Tās ir trakākas par teroristiem fanātiķiem.

Pieļauju, ka pilnīgi bezjēdzīgs ieteikums. Bet kā būtu ar ierīču perifēriju apskatiem, visādas pārejas , docking station, bezvadu lādēšanas stacijas … tā tīri ar salīdzināšanu. Jo ir manīts tikai tepat forumā, ka Kristaps, izmetis atkal Elkorā 50 eur par kaut kādu USB-C / Ultra HD (teorētisks piemērs) pāreju un spļaudās, ka nedarbojas kā gribējās. LV valodā, un vispār in general, tādas lietas parasti ir atrodamas tikai forumos pie kādām diskusijām. Parastais lietotājs vulgaris, īsti neies tur to visu meklēt, bet būs pateicīgs, par apkopotu apskatu, kur kaut kā tas viss salīdzināts un kā aklai vistai grauds pateikts - Vo, šitas mēsls pa 40 eur ir tiešām mēsls, ja gribi piespraust pie Smart TV pie PC.

piesprauda #35

Aww, kāds kjūtijs! Jāmeklē rokā! :slight_smile:

pirmais modelis bija Cozmo. tam vajadzēja nepārtrauktu savienojumu ar viedtālruņa appu un vairāk tēmēts uz gados jaunāku auditoriju – spēles un programmēšanas pamati.

Vajadzētu apskatu par LG V30 telefonu

Mēs jau vasarā, kad LG oficiāli atsāka Latvijā tirgot savus telefonus, prasījām viņiem testa ierīces. Laikam jāatgādina vēlreiz, jo pagaidām no LG puses klusums.