Iesaki ierīci Kursora apskatam

Veidosiet apskatu par Samsung Galaxy m20 un m10 ?

0 Likes

Normālos velo veikalos, pārdevēji noteikti ir bijuši uz jauno velosipēdu testiem, tāpēc var arī zināt ko runā un ko sajutuši. Otrs cilvēks ar ko runāt būtu servisa čalis, lai zin, kas jūk vecākiem modeļiem. Te ieviest kādus velo testus būtu dārgi.

0 Likes

Neesmu sekojis līdzi, bet radies iespaids, ka šie M modeļi vairāk Indijai paredzēti. Iespējams, Eiropā arī ir/būs bet interneta veikali par šiem modeļiem klusē.

0 Likes

Es gan vakar mūsu Samsung pārstāvniecībai uzprasīju, lai noskaidro Galaxy M10 un M20 pieejamību Latvijā.

0 Likes

No Samsung noskaidroju, ka Samsung Galaxy M20 un M10 paredzēti tikai Indijas tirgum. Tāpēc diemžēl nevaru solīt šīm ierīcēm apskatus.

0 Likes

Kad var gaidīt Huawei Honor 10 apskatu?
Vai kaut kas ir zināms vairāk par Honor View 20?

0 Likes

Sveiks! Šomēnes mēs tiksim galā ar apskatu vienam no šiem telefoniem. Domāju, ka sāksim ar Honor View 20.

0 Likes

Droni! Vajadzētu būt interesanti.

0 Likes

Vai ir iespējams izveidod apskatu Nokia 6 2018? Vnk gribētu dzirdēt jūsu viedokli un lietotāju komentārus

0 Likes

Hmm, parādi, lūdzu, konkrēti kura tā Nokia ir no viņu lapas. Nu jau esmu mazliet apjucis ar tiem pagalam līdzīgajiem modeļiem.

Šis? https://www.nokia.com/phones/en_int/nokia-6-plus

0 Likes

Nokia 6.1, saukts arī par Nokia 6 (2018)

0 Likes

Paldies, sapratu! Pameklēšu no kurienes varam to dabūt uz testu.

0 Likes

Es nebūtu vairs tik ļoti pārliecināts - https://www.sammobile.com/2019/02/14/galaxy-m20-notch-display-europe-launch

0 Likes

Paldies par info! Ņemšu vērā un centīšos pamanīt brīdi ja un kad šīs ierīces atceļos līdz Latvijai.

0 Likes

Patika klaviatūru apskati sadarbībā ar dateks. Pirms Patriot viper rakstiem jau biju iegādājis Natec genesis rx85. Manuprāt neslikta cenas/snieguma attiecība. Apskatus lv gan neesmu redzējis. Varbūt derētu?

0 Likes

Tā kā jums ir apskats par Lenovo ThinkPad E480, labprāt redzētu recenziju par šo pašu klēpjdatoru sēriju, bet ar AMD Ryzen procesoru, piemēram, modeli ThinkPad E485 vai krutāko A485 (ideāli, ja “mazo brāli” A285). Paldies!

0 Likes

Paldies! Ņemot vērā, ka tirgū joprojām ir jūtams Intel procesoru trūkums un neizskatās, ka drīzumā situācija būtiski uzlabosies, mēs tuvāko mēnešu laikā pievērsīsimies arī AMD procesoriem darbinātu ierīču apskatiem.

0 Likes

Jā, Toms no Dateks bija sagatavojis patiešām baudāmu tastatūras apskatu. Šo tastatūru drīzumā pats dabūšu, patestēšu un paskatīsimies kādus citus tastatūru produktus varam apskatīt. Es piekrītu, ka šo jomu var attīstīt.

1 Like

Tāpat var paplašināt pārējo PC perifēriju apskatus. Un padomus kā izvēlēties piemērotāko - dažādiem darbiem ar datoru, spēlēm u.c. Labprāt turpinātu lasīt par pelēm, paliktņiem, kaut vai monitoru statīvu niansēm. Tehniskiem risinājumiem, piemēram, kā ērtāk saslēgt 3 un vairāk monitorus pie viena PC u.t.t.

1 Like

Galaxy Watch Active.
Gribētu izlasīt pilnu apskatu. Vai Samsung ir uzlabojis savu viedulksteni un vai tas ir pilnvērtīgs sportošanas viedpalīgs. :)

0 Likes