Iesaki ierīci Kursora apskatam

Čau! Burtiski tikko saņēmu uz testu gan jauno Galaxy Watch Active, gan Galaxy Buds un tuvāko pāris nedēļu laikā sagatavosim gan apskatu, gan varbūt arī video par šiem produktiem.

1 Like

:+1::+1::+1:
Galaxy Buds jau testēju, par pulksteni gaidīšu atsauksmes. :slightly_smiling_face:

0 Likes

O, padalies ar saviem iespaidiem par austiņām.

0 Likes

Patīk, kad atverot ietvaru un izņemot ieaušus (latviskojums iespārda :face_with_hand_over_mouth:), S10 uzreiz atpazīst un savienojas. Tracina ierīces, kas atkārtoti jāapstiprina. :smiley:
Pirms ieauši saņēma savu pirmo nopietno programmatūras atjauninājumu, skaņa bija ok, taču bez ekvalaizera un citām fīčām. Piemēram, apkārtējās skaņas izolācija nedarbojās un ja neko neklausījies, tad ausīs sajūta bija kā mucā. Tipiski. :sweat_smile: Pēc atjauninājuma ir pieejams primitīvs ekvalaizeris ar 5 variantiem, iespēja regulēt apkārtējās vides dzirdamību, iestatīt kā jāreaģē skārienpaliktnim labajā un kreisajā ieausī, kā arī iespēja uzsvilpt tiem, ja esi kaut kur iegrūdis. :rofl: Ja ir ausīs, tad saka: “Šķiet, ka jau esat ielicis ieaušus”. :smirk: Nav kā ar pazudušajām brillēm, kas ir uz degungala un nevar atrast. :joy:
Par zvanu kvalitāti uz brīvroku sistēmas- vīrs teica, ka nav tik traki kā ar vadu austiņām un mašīnā, taču tāpat izklausas dīvaini. Pēc atjauninājuma vēl nenotestēju.
Tie mani pirmie iespaidi. :wink:

1 Like

kādas atsauksmes par Samsung galaxy A50? Vajadzīgs normāls budžeta klases telefons, tāpēc gribētos uzzināt citu viedokli par šo telefonu un varbūt kādas labākas alternatīvas.

0 Likes

Centīsimies dabūt uz testu jau pavisam drīz.

0 Likes

Gaidīšu testa rezultātus. Paldies!

0 Likes

Hey, būtu forši ja jūs ievietotu Apple iWatch Series 4 apskatu. Apskatot arī ApplePay iespējas + vai un kad tās būs pieejamas Latvijā. Grasos iegādāties, tāpēc vēl viens apskats un Kristapa viedoklis nenāktu par sliktu :smiley:

0 Likes

OK, ņemšu vērā šo info. Solīt gan drīzumā šīs ierīces apskatu nevaru. Ar Apple Pay situācija ir tāda, ka Latvijā oficiāli tas nedarbojas, bet tepat forumā bija Dāvja Sunepa pamācība, kā to var dabūt gatavu. Bankas ar kurām esmu runājis, saka, ka Apple Pay būs drīz arī Latvijā, bet konkrēti atbildēt neviena šobrīd nav gatava.

1 Like

Ļoti derētu apskats par GPS ierīcēm kura spētu rādīt Latvijas kartes ar lielajiem un mazajiem ceļiem, grāvjiem, takām, stigām, ūdeņiem, stacijām, slimnīcām, baznīcām, apdzīvotām vietām, utt… Jāņa Sēta kartēs nav daudz sīkākas kartes kā tās ir Google Maps. Tāds ierīce/ces interesē mani un domāju ļoti daudzus Kursors lietotājus, it īpaši ņemot vērā ka pavisam drīz būs vasara un atvaļinājumu laiks, daudzi dosies pārgājienos un velo izbraukumos.

0 Likes

Vienīgā GPS ierīce ko planktons lieto ir telefons. Tur viss ppplikācijās. Latvijai iesaku “LVM GEO” un kāda no openstreetmaps karšu rādītājiem. Man tā ir “Locus Map”.

0 Likes

Vienīgā GPS ierīce ko planktons lieto ir telefons

drīzāk jau telefonu hiperaktīvā attīstība ir pilnībā likvidējusi lietotāju līmeņa GPS aparātu klasi diemžēl.
tiesa, tam nav nekāda sakara ar normālu LV karšu neesamības faktu populārākajos navigācijas appos.
mazs tirgus, ejiet d…

1 Like

Tā uz sitiena man nav konkrētu ierīču/softa, ko pieminēt, bet man liekas, ka šajā jomā eksperti ir offroad braukšanas entuziasti. Viņi noteikti labi zinās, kādas kartes jāizmanto, lai atrastu vietas. Uzprasīšu kādā brīdī, lai pastāsta.

1 Like

Kā es varēšu uzzināt ka tu jau esi uzprasījis un tev ir pastāstījuši? Mani patiešām tas ļoti interesē un ne tikai mani, par karšu izmantošanu ļoti daudz tēmas ir iesāktas XC.LV forumā un katram ir bijis savs viedoklis. Vajadzēs te iemest brauktie maršruti un uz kartes neparādītās takas, ceļi, stigas utt…

0 Likes

Mežā braucot izmantoju telefonu vai planšetdatoru ar Jāņa sētas karti. Tā ir labākā, kas pieejama, jo topogrāfiskā karte izmanto LGIA karti. LVM arī ir bāzēta uz LGIA, bet normāla detalizācija ir tikai LVM mežos. Pierīgā, piemēram, ir daudz Rīgas mežu īpašumu, kur LVM karte nav lietojama. Vietām, kur nav telefona zonas, lietoju parastu Garmin GPS un parastas kartes. Bet tas pamatā kājām ejot

1 Like

Zinu, ka pēc specifikācijas / cenas Moto G7 Plus nav diez ko pievilcīgs un arī pie Latvijas operatoriem Motorola laikam nav iecienīta, tomēr varbūt kādam interesētu arī šis variants, un tāpēc būtu vērts to aptaustīt arī Kursora komandai.

Piemēram, es uz Moto G7 Plus uzdūros tāpēc, ka meklēju “telefonu” pēc parametriem 4GB RAM, cena zem 350 EUR, ir NFC, stereo skaļruņi. GSMArena atrada tikai 7 modeļus, un no tiem Moto G7 Plus vizuāli, cenas un svaiguma ziņā ir līderos, tāpēc tam ir potenciāls kļūt par tādu vispusīgu darba zirgu, kas spētu apmierināt visas vajadzības, un cerams, ka pieņemamā kvalitātē.

0 Likes

Sveiki!
Vai plānojat veikt apskatu Asus Zenfone 6z? Interesē, vai šis telefons vispār būs pieejams Latvijā, kā arī ko Jūs domājat par šo ierīci. :slightly_smiling_face:

0 Likes

Čau! Mēs šobrīd aktīvi strādājam pie tā, lai pie mums sāktu parādīties arī ASUS telefonu apskati. Konkrēti nevaru pagaidām solīt laiku, kad varēsim publicēt šī konkrētā telefona apskatu, bet būs.

0 Likes

Super, liels paldies par atbildi. Gaidīšu!:+1:t4:

0 Likes