Iesakiet viedpulksteni!

Čau!

Iesakiet, lūdzu, kādu sakarīgu viedo pulksteni. Jo lētāk, jo labāk, taču manas diezgan specifiskās prasības uzskaitītas zemāk.

! Strādā paziņojumi, un strādā tā, ka rāda garumzīmes un visus simbolus, ieteicams pat emoji, un tā, lai strādā ne tikai no vienas aplikācijas, bet no visām (vecākam Fitbit`am strādā tikai 1 aplikācija SMS vai WPP, vai Skype, kas ir kaitinoši). Un paziņojumi bez izvirtībām (piemēram, Amazfit Bip lai rādītu Caller ID, vajag telefonam likt angļu vai ķīniešu valodu - nu nebūs no manis tādas izvirtības. Jāstrādā arī ar latviešu valodu.)
! Strādā paziņojumi par ienākošu zvanu. Runāt nevajag, bet info par zvanu saņemt, ja telefons tuvumā.
! Negribētos lādēt biežāk nekā reizi 3-5 dienās.
! Pulss, GPS, miega sekošana, walking, cycling. Sportu man tur nevajag baigi profesionāli, bet nu kādu garāku velobraucienu piefiksēt patiktu.
! Vēlams always on ekrāns, drīkst būt tas transflective vai kā viņu sauc, kas bez backlight ir redzams saules gaismā. Tumsā tādā gadījumā must have, lai pagriežot pret sevi, iedegas tā gaisma ekrānam.
! Nomaināmas siksniņas ir ieteicamas, jo no dažiem materiāliem āda sāk niezēt, ilgāk (par pāris stundām) nēsājot.

1 Like

fitbit versa. precīzi kā vēlmes. ok, nav gps, bet bez trubas tak tik un tā neiesi nekur…

Saņem. Withings izskatās arī pēc pulksteņa nevis plastmasas transformera. Lādēsi reizi 3 nedēļās. Ziņojumi rādās, tikai no tām programmām no kurām ieķeksēji. Tumsā jānospiež vienīgā podziņai, lai parādītu laiku/datumu. Nu GPS nav, bet ja sapāro ar trubu, tad nosportoto ceļu smuki rāda.

Jāpaseko līdzi Withings iekš Amazon (UK, DE, FR), esmu redzējis jauno Sport HR modeli zem 130 mārciņām.

Garmin bija viens līdzīgas idejas ap 150 eiro. Slinkums meklēt nosaukumu.

Fossil pulksteni var dabūt par 99 mārciņām. Nav gan nekāds baigi svaigais modelis.

Jaunais ir 2x dārgāks.

Iesaku kaut ko no Samsung. Samsung Gear S2 vai Gear S3 frontier labākajā gadījumā. S3 ir pilnīgi visas tavas uzskaitītās prasības un vēl vairāk ar SR+ stiklu tik pat izturīgu kā safīrs. Cena svārstās ap 100 eur par lietotu izcilā stāvoklī, 140-150eur par jaunu. Nebūs ne galvas sāpju, ne problēmu.