Iespēja apmeklēt Samsung Galaxy Note 9 prezentāciju

Sveiki, Kursora draugi! Ar prieku informēju, ka esmu noorganizējis iespēju vienam no jums apmeklēt saviesīgo Galaxy UNPACKED pasākumu Rīgā, kurā tiks tiešraidē no Ņujorkas rādīta jaunākā Samsung viedtālruņa prezentācija. Domāju, ka šeit spekulācijas ir liekas un ieraudzīsim jauno Galaxy Note 9. Pasākumā būs iespēja aprunāties ar Samsung pārstāvjiem, kā arī izmēģināt svaigi noprezentēto ierīci. Lieliska iespēja vienam no pirmajiem pasaulē uzzināt visu būtiski par jauno produktu, kā arī to izmēģināt.

Lūdzu, šepat diskusijā pastāsti par savu pieredzi ar Galaxy Note ierīcēm, kāpēc interesējies par jauno modeli un to, kāpēc man tieši tevi būtu jāņem līdzi uz pasākumu? :slight_smile:

Piezīmēšu, ka pasākums notiks Vecrīgā, ceturtdienas (9. augusta) vakarā. Ierašanās no 17.30.

1 Like

Šis modelis interesē, lai uztaisītu System Dump, izmakšķerētu Fortnite aplikāciju. :smiley:

0 Likes

Tur padzerties dos?

0 Likes

Parasti ir fancy uzkodas un drinki :slight_smile:

1 Like

Nu, kas notiek? Tiešām neviens negrib apēst kādu fancy smalkmaizīti un pabakstīt jauno telefonu? :open_mouth:

0 Likes

Gribēt jau grib, bet galīgi nav pa ceļam tajā dienā.

0 Likes

Noti sen esmu gribējis, bet līdz šim kaut kā nav sanācis pie tādas tikt, kaut arī esmu sens Samsung lietotājs. Viens no galvenajiem iemesliem, protams, kosmiskā cena :frowning:
Cerams, jaunajā modelī nospiedumu sensors būs zem stikla, ne aizmugurē…

0 Likes

OK, jūs mani pārsteidzat. Tiešām neviens nenāks?

0 Likes

Braukt 100 km tikai tādēļ, lai pakatītos pirmais uz SGN9 neredzu jēgu, vēl jo virāk, tāpēc, ka tuvākos 1,5 gadus netaisos mainīt SGN8. 2019. gada novembrī vai decembrī vari paaicināt, kad demonstrēs SGN10 vai 11.
Tīri par pieredzi. SGN8 ņēmu tikai spen dēļ, savādāt joprojām būtu sēdējis uz WP10. Pirmais pusgads pagāja mācoties atrast kur kas androidam atrodams, un joprojām šo to nākas ilgāk meklēt. Bet spen tiek izmantots ikdienā, savienojumā ar bezvadu ausīm, pierakstot to, ko man diktē sarunas laikā. Nav jāstaigā apkārt ar papīru un pildspalvu, kā to darīju iepriekš.

0 Likes

labprātīgi vilkties pa +30°C? paldies, nē ;)

0 Likes

Nu gan jūs mani negatīvi pārsteidzat, draugi. Nākamreiz tad zināšanu, ka šādas iespējas nav aktuālas :expressionless:

0 Likes

vot. tambovas vilki Tev draugi…

0 Likes

OK, katra paša brīva izvēle. Man taču šādas iespējas nevienam nav jāuzspiež.

0 Likes

Var jau arī rāpot ar ledu uz galvas…

0 Likes

Nākamreiz uzaicini uz kāda jaudīga kino pirmizrādi. Mēs ar alu pievienosimies. Bet Samsungs, diemžēl, galīgi vairs neinteresē.

0 Likes

Ja šī iespēja būtu ziemā, atsaucība būtu krietni lielāka. Tas tā, lai nemet plinti krūmos un nākamreiz piedāvā atkal.

1 Like