Ieteikumi telefonam pēc compact nāves

Sveiki! Esmu pasīvais lasītājs, kurš nomarinēja līdz pēdējam Sony xz2 compact iegādi un nu ir jaunas izvēles priekšā. Vēl nesen biju mierīgs, jo bez LG un citiem Sony tālruņiem Huawei un Honor likās arī pieņemamas alternatīvas. Tagad tā vairs īsti nav.
Tagad ir dilemma par to, kas gan pēc z1 compact un x compact liksies telefons, kas nav pielīdzināms lāpstai. Šaubos starp lg g7 thinq un sony 10, kura garuma-platuma attiecība dzen izmisumā. Kā noprotat, kameru ziņā neesmu picky, ja varēju visu laiku ar Sony sadzīvot. Varbūt ir kas tāds, ko varat ieteikt un neesmu pamanījis pats? Xiaomi saskarne pēc Jurģa apskatiem biedē pat ļoti, kamēr Samsung 10e vai S9+, kam šobrīd ļoti labi piedāvājumi, zīmola dēļ attur (tikai televizoros Samsung ir mans zīmols). Turklāt S9+ jau nu gan ir lāpsta. Priecāšos par viedokli.

Muļķības par to Xiaomi saskarni. Viss tur ir kārtībā. Ātri, ērti, intuitīvi. Ir, protams, savas nianses - kā jau jebkuram ražotājam.

Samsung S8, S9 un S10 ir labi aparāti. Par kvalitāti vari diži nebaidīties. Bet, tā kā man ir neliela alerģija pret Android sistēmu, es Tavā vietā paņemtu iPhone 7. 8, ja maciņš ļauj un gribēsi par gadu vai diviem ilgāk saņemt Apple atjauninājumus.

Xperia 10 jau nu gan neņem, tad labāk Xiaomi Mi A2. Tāds pats hlams, bet ar tīru Android un maksā kapeikas (pusi no Sony cenas).

Tikai labus vārdus saku par Galaxy 10e, tur ir viss labi, bet nu nekāds lētais tas telefons nav.

Par LG nemācēšu komentēt, bet tie ir redzēti izlikti LMT centros. Brīvības/Ģertrūdes stūrī toč bija pāris modeļi izlikti.

Lietoju s10e no 9.marta, kompakts telefons ar labu baterijas laiku. Smieklīgi liekas, ka baidās no ražotājiem :joy:

Par to xiaomi notifikāciju brāķi ir tā bailīgi, bet ar Samsung man tāpat kā ar chrome pārlūku, neatdodos lielajam, lai gan viņus tas nevienā brīdī nesatrauc :smiley:

Man telefonu izvēle izkrīt no trīs ražotājiem, ābols, lg vai samsung, jā chrome man arī nepatīk, bet kādēļ jānoraksta Samsung telefoni?

Pēc 3x izvēles maiņām paņēmu LG. Tad nu redzēs, kā kalpos. Paldies, visiem, kas padalījās ar viedokli!

Nesaprotu kāpēc nedrīkst ņemt xz2 compact? Tas tomēr ir jaudīgs (salīdzinot ar sony 10) un nu jau lēts (salīdzinot ar X un hlamsungiem). Nu jā - ķīnas “flagmaņi” mani neuzrunāja, gan dēļ lāpstu izmēriem, gan dēļ bateriju švakuma, gan dēļ tā ka tīra ķīna…

Nogulēju pēdējo aparātu pie operatoriem, sadarbība ar sony centru ir bijusi ne tā labākā, no interneta veikaliem pēc nu jau senas pieredzes ar slovāku tīklam domātu Samsungu metu līkumu.