Ieteikumi

Šajā diskusiju pavedienā vari uzrakstīt ieteikumus kā šo diskusiju vietni padarīt vēl labāku. Paldies!

Pirmais!

šķiet, ka forumam nav pareiza laika zona. vai vismaz laika zona, kas tiek defaultā piešķirta jaunajam lietotājam

Pašam profilā laika josla ielikta pareiza? Bet es sapratu domu un paskatīšos, kas notiek globālākā līmenī.

gmt+2 un ķeksies pie pārejas uz ziemas/vasaras laiku
neko neesmu pats mainījis

[quote=Janis]gmt+2 un ķeksies pie pārejas uz ziemas/vasaras laiku
neko neesmu pats mainījis[/quote]

Foruma līmenī pareizu laiku man rāda pie šādiem iestatījumiem. Proti, GMT+2 un nav iebakstīts ķeksis pie DST. Laikam tā arī jāatstāj, lai laiks rādās korekti.

Kādas diskusiju sadaļas vēl būtu jāpievieno foruma pirmajā lapā?

Iespējams var par ps, xbox konsolēm, pc gaming vai to pašu viedtelefonu spēlītēm. :smiley: Kaut kā tā.

Vai tiešām ar laika zonām foruma līmenī ir viss ok? Man joprojām rāda +1 stundu :slight_smile:

Last visit būtu jābūt 8:41, nevis 9:41.

http://prntscr.com/dz4pe3

man arī rāda līki. liekas forums nepareizi apstrādā DST.

Es pagaidām šo problēmu atrisināju, uzliekot Central European/West African laiku.

OK, ieķeksēju foruma līmenī to DST ķeksi un ieliku GMT+2. Vēlāk vakarā notestēšu kas rādās profilos, kas manuāli sev nav iebakstījuši citādāku laiku.

Labrīt. Varbūt, būtu lietderīgi izveidot atsevišķu sadaļu, kurā tiktu apspriesta lietotāju pieredze ar dažādām programmām, aplikācijām, lietotnēm utt. Protams to var darīt katrai operētājsistēmai paredzētajā sadaļā, bet, man šāda iespēja liktos ērtāka, varbūt arī kādam citam. Jebkurā gadījumā paldies par tik lieliska resursa, kā Kursors, izveidošanu un uzturēšanu.

“Pieredze” kā neliels apskats vai jautājumi par programmatūras izmantošanu?

Foruma iepriekšējā versijā, šķiet, bija atsevišķas sadaļas un cilvēki taisīja bardaku. Pieredzes stāsti bija izkaisīti pa vairākām sadaļām. Es domāju, pa pagaidām paliekam pie varianta, ka pieredzes stāstus liekam pie attiecīgās platformas sadaļas.

kā beidzās situācija ar laika zonām?

redzu, ka viss pa vecam :slight_smile:

Forumam vajag favikonu.

plus viens. būtu stilīgi.

Ja pulkstenim izņem ķeksi par pāreju uz ziemas laiku, tad viss ir (pagaidām) OK.

P.S. šī nav oficiāla atbilde, tikai novērojums no manas puses.