Ieteikumi

Kāpēc?

Thumbnail bildi knapi var saskatīt, kā arī teksts ir mazs, centrēts un uz raiba fona. Ja tas melnais bloks domāts, lai izceltu kaut kādas ziņas, tad tas galīgi nepilda savu funkciju, jo nevar vnk uzmest galnci un saprast, par kādu tematu ir izceltie posti.

Nevaru piekrist šādam komentāram, jo, manuprāt, tas neatbilst patiesībai. Bet ja būs vēl lasītāji, kas teiks kaut ko līdzīgu, domāsim kā uzlabot šī bloka salasāmību.

Lapai nākotnē ir plānos “dark mode”?

Tuvākajā laikā tādu plānu nav.

Varbūt ir iespējams ieviest iespēju pieslēgt funkciju, ka tiek kaut kādā veidā paziņot par to, ka kāds ir atbildējis uz tavu komentāru.
Savādāk bieži vien ja raksts vairs nav pirmajā, vai pirmajās pāris lapās, nav vēlmes sekot līdzi diskusijai par kādu tēmu.

rakstot komentāru, tur blakus “post comment” ir zvaniņš. vienu brīdi nestrādāja, tad pēkšņi atklepojās un strādāja, bet tā kā reģistrācijas epastu es lasu ļoti reti, tad nezinu kā ir tagad, jo vairāk nespaidu to pogu.

Es tikko ieslēdzu atpakaļ dažas pogas šai fīčai. Padarbiniet un sakiet vai šādi būs labāk.

@geksis, OK? :slight_smile:

Paldies. Viss tagad darbojas un pat vairāk - tiek parādīti nelasītie ziņojumi.

Lieliski, man prieks, ka sanāca tik ātri šo atrisināt. Ja vēl ir kaut kādas vēlmes vai jautājumi, rakstiet.

[ieslēdz alkatības režīmu]

vai Kursora blogam nebūtu izdevīgāk, ja tajā epastā būtu tikai links, bez paša komentāra satura (kā zemāk piemērā nosvītrotā daļa)? visiem labi, i cilvēks atgādinājumu saņēmis, i Kursoram papildus klikšķi un iespēja kādu reklāmu parādīt. centa simtdaļa pie simtdaļas, tā teikt :smiling_imp:

Hi digitalk,

new reply have been posted by the geksis on the discussion section you’ve been interested in

kursors.lv/2021/09/21/rigas-satiksme-aicina-klientus-iesaistities-koda-bilesu-testesana/#comment-119912

Viss darbojas. Jāpasver tagad tikai doma par epasta nomaiņu uz to, kurš man paziņo uzreiz par ienākošo epastu, lai saņemtu paziņojumus laicīgi nevis reizi mēnesī, jo pašreizējā pārāk daudz spama nāk, lai tam slēgtu iekšā šādu funkciju.

[Unsubscribe]

Manuprāt, tas nebūtu jauki pret lasītājiem.

viena problēma - katru reizi pēc komentāra nākas iet epastā un apstiprināt, ka tiešām vēlies saņemt paziņojumus. Nav iespējams kautkur pielabot to lai ar vienu apstiprinājumu pietiktu viesiem?

es jau tikai pievilku aiz ausīm pamatojumu :) doma bija, ka tas epastos būtu ērtāk, bet sākot lietot šo fīču, laikam tev taisnība. nevajag neko papildus mainīt.

nebūtisks, bet dīvains novērojums pie bloga komentāru vērtēšanas sistēmas. ja komentāru atbalsta ar plusiņu, tad parādās arī zaļa bultiņa (tipa, nobalsoji-paldies). bet ja rakstā ienāc vēlreiz, tad bultiņa ir pelēka. man liekas, ka iepriekš, arī ar negatīvo vērtējumu, tā nebija. nu, vai arī nomainīta komentāru sistēmas virsbūve.

1 Like

Hmm, kaut kur kaut kādi kukiji pazūd un komentāru sistēma “aizmirst”, ka jau laikoji komentāru?

nē, funkcionāli viss ir kārtībā. tas ir tikai mini kosmētisks defekts(?). varbūt man vizuālais aizķēries no disqus laikiem…

Hei, mans antivīruss bļauj par saitēm, kas atrodas kursors.lv jaunumu e-pastos.
Piemēram, šo: https://click.mlsend.com/link/c/YT0xNzk3MTc0MDkzNjQwODk4ODM0JmM9eTF4OSZlPTAmYj03NTg0MzE5ODImZD1zNXQ3cjJ3.WwTUsy-5xy657zB6AumZqIXMfBJj6Xz6Drs4yXjC4xw

mlsend

Interesanti! Paldies par info! Skatos, ka tas mlsend.com domēns pieder lietuviešiem un to izmanto Mailerlite serviss, kas mums nodrošina newsletter e-pastu izsūtīšanu. Nodošu puikām un meitenēm info, ka ir šādas problēmas. Lai risina.

Varu piebalsot - man arī šāds gļuks parādās. Senāk nobalsoti komentāri rādās ar pelēku numuru. Cepumi un vēsture iztīrīti vismaz 2x. Šodien vismaz 2x gadījās.