Ieteikumi

Gramatikas kljuudas - Lietotaaji sadaljaa. Luugums izlabot.

Tikshs, atrast utt.

Oi, jā, tulkojums tur vietām pamatīgi pieklibo un nebiju paspējis visus sakārtot. Bet pielabošu greizos tulkojumus.

nepaslinko un iesūti endžīnes autoriem. kaktu tulkotāji ir problēma.

Ne tikai tulkojums pieklibo, bet dažās formās arī garumzīmju nav.

“Uz norādīto e-pasta adresi nosutītas instrukcijas konta aktivizācijai.”

Līdzīgi bija vēl citur reģistrācijas formās. Taču neiedomājos nokopēt un tagad negribas taisīt feiku lietotāju tikai tāpēc.

IMHO FOSS pergām lielāko daļu tulkojumu veic aktīvisti un brīvprātīgie. Personu ar filologa izglītību vai vienkārši tulkojamās valodas gramatiku un stilistiku labi zinošo starp viņiem ir ļoti maz.

Stundas korekcijai pagaidām izņēmu ķeksi pie pārejas starp ziemas/vasaras laiku. Redzēs, kas notiks marta beigās :slight_smile:

tāpēc es tajā lauciņā arī nelienu. kaut gan tiem aktīvistiem dažreiz gribētos nodarīt kādu morālu vai fizisku kaitējumu.

šis taču nav garā gada febrahs? kas tur varētu nojukt?

tāpēc es tajā lauciņā arī nelienu. kaut gan tiem aktīvistiem dažreiz gribētos nodarīt kādu morālu vai fizisku kaitējumu.[/quote]

Tavā vietā es no tā atturētos. Taču piekrītu, ka tulkot latviski nav jēgas cilvēkam, kuram latviešu valoda nav dzimtā un skolā učene mācīja vēsturi no mazā Vovana dāvinātajām jedrosu brūvētajām grāmatām. Tur garumzīmju izlaišana tekstā ir vēl mazākais no visiem valodas gļukiem. Savukārt piesaistīt tulkotājus maksā $$$ un FOSS projekti to parasti nevar pavilkt.

šis taču nav garā gada febrahs? kas tur varētu nojukt?[/quote]

Es te ne par automātisko DST pāreju runāju, bet par lieko +1 stundu foruma postiem norādītajā laikā.

linku atvēršana jaunā tabā/logā? citādi aizved no Kursora. gan blogs, gan forums.

eee, paskaidro? tu domāji, ka martā Kristaps izlabos, vai par tehnisko pusi?

Laikam Kristaps… tas, kurš atbild par foruma tehnisko pusi. Stundas nobīde liek domāt, ka šobrīd foruma dzinis un servera pulkstenis dzīvo katrs savu dzīvi.

Varbūt var ieviest sadaļu - Darbs? Tur atrast freelanceri, piedāvāt sevi projektiem…
Piemēram, pašlaik man (kantorim, kurā darbojos) vajag juniora līmeņa EDI programmētāju, kuram XIB nav svešsvārds un seniora līmeņa PL/SQL programmeri.

Mums šobrīd ir sadaļa “Meklēju speciālistu”: https://kursors.lv/forums/viewforum.php?id=5.

Ja meklē darbinieku, tad tur vari pievienot informāciju par vakanci.

Vai šīs divas lietas var padarīt aktīvas ar linku? Pilnīgi prasās.

Hm, interesanti. Piekrītu, ka prasās pēc saitēm. Brīvdienās centīšos parakties par foruma dzini un pielabot šo lietu. Paldies par norādi!

Urrā! Beidzot saprāta balsis ir sadzirdētas un pēdējie komentāri rādās sākuma lapā! WellDone!

Jā, šoreiz esmu izlēmis piekāpties lasītāju spiedienam. Šāds risinājums nav gluži tāds, kas man pašam patīk, bet nav ko karot ar tiem, kas šeit tomēr ir galvenie. Paldies!

zinu, mazāks klikbaits. sorī…

būs jāspiež vairāk uz virsrakstiem. Te var pamācīties: http://www.cehs.lv/2017/02/mes-esam-spiesti-partraukt-cehs-lv-darbibu/#comments

Kristap, Izklaides blokā ieliec TV aparatūras sadaļu - laikam zem Audio.

Darīts!

Jau pamanīju. Paldies!

opā - kursors pa nakti kļuvis gītāks un pārskatāmāks!