Ieteikumi

Tjūnējam, neguļam! Tjūnējam, neguļam!!!

varbūt forumā var pieslēgt fīču ar ‘like’ vai ‘thanks’, ja jau bloga disqus tāda ir?
negribas lieki piemēslot ar paldies, cool, +1, es arī tā domāju.

ps. forumam 100 reģistrētu lietotāju - kongrats!

Paldies! Es par tiem laikiem jau startā biju domājis un pat atradu kaut kādu plaginu, kas to dara. Bet tas bija kaut kāds pasmags un funkcionāli pārlieku sarežģīts un izlēmu pagaidām nelikt. Bet domu sapratu, piekrītu un pameklēšu vēl.

[quote=digitalk]varbūt forumā var pieslēgt fīču ar ‘like’ vai ‘thanks’, ja jau bloga disqus tāda ir?

ps. forumam 100 reģistrētu lietotāju - kongrats![/quote]

Vai nevar uztaisīt no pēdējās komentāru sadaļas linkus nevis uz diskusiju, bet tieši uz konkrētā personāža komentāru? Piemēram, rakstā par migrāciju uz win - tur pāri pa simts komentāriem - izritināt kurš kam ko atbildējis - jau nereāli.

Ja esi kaut ko pierakstījis un gaidi atbildes, tad tās meklējamas https://disqus.com/home/inbox/replies/

Vai arī tieši komentāru sākumā pie sarkanās informācijas zīmes par jaunu atbildi.

Bet pārlēkšana uz pēdējo nelasīto vai pat jaunāko komentāru Disqus neesmu piefiksējis.

doma tāda - ja malā spēj uzģenerēt “janis komentēja tādu un tādu rakstu” tad tak sistēma zin, kurš tieši ir jāņa komentārs un uz to būtu jābūt spējīgam pārlekt[quote=Artis]Ja esi kaut ko pierakstījis un gaidi atbildes, tad tās meklējamas https://disqus.com/home/inbox/replies/

Vai arī tieši komentāru sākumā pie sarkanās informācijas zīmes par jaunu atbildi.

Bet pārlēkšana uz pēdējo nelasīto vai pat jaunāko komentāru Disqus neesmu piefiksējis.[/quote]

Šī ir zināma, bet pagaidām vēl neatrisināta problēma. Vienkāršoti runājot, ir mazliet tehniska problēma WordPress komentāru sistēmu salāgot ar Disqus komentāriem, jo abiem atšķiras veids kā tiek identificēti atsevišķi komentāri. Es to gribētu salabot, bet pagaidām negribu sasolīties termiņu. Man vajag atrast vienu brīvu nakti, tad viss būtu salabots. Stay tuned! :slight_smile:

Telegrammas labas. Tik baigi gari sanāk - puse raksta, tad links un atkal puse lapas atkārtojas - tobiš - viena ziņa neielien pat ekrānā… prasās kaut ko ne tik kaitinošu = īsāku

Jā, vēl meklēju pareizo formatējumu.

jau labāk. vēl ja varētu linkus saīsināt - būtu ideāli.

klau - a tam telegramam vispār ir kāds cits pielietojums? Man no 800 kontaktiem rāda tikai 4…

varbūt ir vēl kāds interesants channelis? NEKO neatrodu…

[quote=krizdabz]Jā, vēl meklēju pareizo formatējumu.

[quote=krizdabz]Paldies! Es par tiem laikiem jau startā biju domājis un pat atradu kaut kādu plaginu, kas to dara. Bet tas bija kaut kāds pasmags un funkcionāli pārlieku sarežģīts un izlēmu pagaidām nelikt. Bet domu sapratu, piekrītu un pameklēšu vēl.

[quote=digitalk]varbūt forumā var pieslēgt fīču ar ‘like’ vai ‘thanks’, ja jau bloga disqus tāda ir?

ps. forumam 100 reģistrētu lietotāju - kongrats![/quote][/quote]

Tos īkšķīšus varētu nomainīt uz +/- ikonām vai mazliet citādākiem attēliem ar īkšķiem, jo galīgi neiet kopā ar forumu.

Jā, es jau par šo biju iedomājies. Pameklēšu jēdzīgākas ikonas un kādā brīdī samainīšu failiņus.

Kristap - a wacaps neļauj darīt kaut ko tādu kā tas telegrams? kaut kā dumi turēt divas gandrīz vienādas aplikācijas telefonā, ja viena tiek izmantota tikai kursors “ziņu” saņemšanai. Starp citu - ziņas citreiz atnāk uzreiz - citreiz ar krietnu novēlošanos. manuālais režīms?

Kristap - a wacaps neļauj darīt kaut ko tādu kā tas telegrams? kaut kā dumi turēt divas gandrīz vienādas aplikācijas telefonā, ja viena tiek izmantota tikai kursors “ziņu” saņemšanai. Starp citu - ziņas citreiz atnāk uzreiz - citreiz ar krietnu novēlošanos. manuālais režīms?

Labs jautājums. Nebiju šo vēl pētījis, bet šķiet, ka WhatsApp nenodrošina šādu iespēju automatizēt paziņojumus no RSS. Ja atrodi kaut ko par šo, varam apdomāt sataisīt.

nā… no šitā visa gan neko nerubīju :smiley:

un RSS - 中國字母表

[quote=krizdabz]Labs jautājums. Nebiju šo vēl pētījis, bet šķiet, ka WhatsApp nenodrošina šādu iespēju automatizēt paziņojumus no RSS. Ja atrodi kaut ko par šo, varam apdomāt sataisīt.

Telegram teorētiski pieejama kā web lietotne - to pat nav jāinstalē. Nāk arī paziņojumi. Telefonā var piespraust sākuma ekrānā šortkatu.

https://web.telegram.org/#/login

principā nav kreņķa. man pietiek ar notifikāciju lokskrīnā

[quote=Artis]Telegram teorētiski pieejama kā web lietotne - to pat nav jāinstalē. Nāk arī paziņojumi. Telefonā var piespraust sākuma ekrānā šortkatu.

https://web.telegram.org/#/login[/quote]

Kad forumam būs favikons?

vajag jaunu sadaļu. e-grāmatas.
uzdūros šādam interesantam rakstam https://www.theguardian.com/books/2017/apr/27/how-ebooks-lost-their-shine-kindles-look-clunky-unhip-

man jau ar liekas, ka tā e-grāmatu štelle pamazām noplok.