Ieteikumi

pielikt BBCode formatējumā strikethrough, būtu ērti nosvītrot laboto, ja postē rakstītais zaudē aktualitāti.
piemēram, cenas, sadaļā ‘Pārdodu’ utt.

cepums kursoram par smart moderēšanu komentāros!

varbūt ir tehniska iespēja dublēt komentārus pie rakstiem uz foruma speciālas sadaļas tematiem?

sadaļa ‘Ziņu komentāri’
pirmā poste - ziņas teksts
tālāk kopējas visi komentāri
un pēc tam, kad ziņa aizbraukusi no pirmā ekrāna, tauta turpina apspriest tēmu forumā

m?

Tehniska iespēja ta varbūt arī atrastos (proti, visu var tehniski sataisīt, ja ļoti grib), taču šoreiz idejiski man šāda pieeja šķiet ačgārna. Komentāriem jāpaliek pie rakstiem.

[quote=digitalk]varbūt ir tehniska iespēja dublēt komentārus pie rakstiem uz foruma speciālas sadaļas tematiem?

sadaļa ‘Ziņu komentāri’
pirmā poste - ziņas teksts
tālāk kopējas visi komentāri
un pēc tam, kad ziņa aizbraukusi no pirmā ekrāna, tauta turpina apspriest tēmu forumā

m?[/quote]

lai nu paliek. kaut vai tāpēc, ka diskusa digitōks un foruma digitōks ne obligāti ir viena un tā pati persona.

Kristap, plīz atgriez mazo logo-linku augšējā joslā!!
Baig neērti meklēt lapas apakšā to zilo pogu, pārlēkt uz raksta augšu un tad lielais logo - home!
If it works - dont fix it!

Man liekās, ka favicon jau nav bijis no paša sākuma forumam.

Bet jā, favicon ir must have!

runa ir par kursoru, nevis forumu!

[quote=toms]Man liekās, ka favicon jau nav bijis no paša sākuma forumam.

Bet jā, favicon ir must have![/quote]

bildē redzama vieta, kur bija visu laiku logo/links

Kad būs iespēja ar BBcode izmantot teksta nosvītoršanas funkciju?

kristap, atdod linku. zb meklēt lejā pogu lai tiktu uz lielā logo un tad home![quote=Lapsinieks]runa ir par kursoru, nevis forumu!

[quote=toms]Man liekās, ka favicon jau nav bijis no paša sākuma forumam.

Bet jā, favicon ir must have![/quote]

bildē redzama vieta, kur bija visu laiku logo/links[/quote]

Kursorā informatīvo Aktuālais forumā derētu rādīt pēc pēdējā atbildētā, nevis pēc pēdējā ieviestā, un skaitu palielināt līdz 10.

Piekrītu, šodien par to pats daudz domāju. Bet izskatās, ka mūsu izmantotajā foruma dziņa versijā šāda funkcija kaut kādu iemeslu dēļ ir nogriezta un būs kaut kā citādāk tas jāorganizē. Iespējams, būs kaut kas jāpaprogrammē. Es ar šo tikšu galā, tikai pagaidām nevaru īsti solīt kad.

Atgriezu. Es jau biju aizmirsis kā bija iepriekš, tāpēc neesmu drošs, ka atgriezu tādā pašā paskatā kā bija iepriekš. Bet idejiski, šķiet, tagad ir tā kā prasīji.

derētu tēma Iesaki ziņu publicēšanai Kursorā

un es uzreiz iesaku Android Oreo ir izlaboti burgera un alus emodži. tas noteikti ir vismaz tikpat svarīgi, kā Honeybadger konferences preses relīze!

ahaaaa. atradu ko esi izdzēsis.
rakstīju, ka tagad ir pat smukāk - tikai rimbuls, jo pirms tam bija pilns logo, kas tik mazā izmērā bija bik izplūdis. paldies enivej.

Atgriezu. Es jau biju aizmirsis kā bija iepriekš, tāpēc neesmu drošs, ka atgriezu tādā pašā paskatā kā bija iepriekš. Bet idejiski, šķiet, tagad ir tā kā prasīji.[/quote]

Agrāk bija rimbulis un logo bija uz īsu brīdi, kad testēju mazliet savādāku augšu. Pagaidām tad lai paliek šādi.

Varbūt forumā jāizveido tā saucamais “spama topiks”? Reizēm ir pa kādam jautājumam, kuru gribas ierakstīt, taču veidot jaunu topiku īsti nav jēga.

klačas priekš kam?

[quote=digitalk]
klačas priekš kam?[/quote]

Jā! Tieši tur arī atsevišķu spama topiku, kurā varētu paspamot par/ap tēmām, kurām nav īsti pamatojuma veidot jaunu pavedienu Klaču stūrītī. Vai arī es gribu būt pārāk sīkumains…

Hmm, manuprāt, pieturamies pie Klaču sadaļas un tomēr taisam augšā atsevišķu pavedienu, lai diskusijas ir vismaz ar kaut kādu kārtību. Pieņemu, ka būs gribētāji atbildēt un tur veidosies diskusijas. Tāpēc arī nosaucu to sadaļu par klačām, lai var beztēmu stumt :slight_smile: