Ieteikumi

Bah, tad kā to nosaukt? :smiley:

[quote=krizdabz]
Bah, tad kā to nosaukt? :D[/quote]

Un pasaki, ka par šāda topika esamību nezināji? :smiley:

Un nosaukt var vienkārši – Spams?

Saņemat :slight_smile: https://kursors.lv/forums/viewtopic.php?id=286

varbūt šis ir interesants taviem lasītājiem
HP bateriju atsaukšanas un nomaiņas programma

ta šitais viss jau bija sen

[quote=digitalk]varbūt šis ir interesants taviem lasītājiem
HP bateriju atsaukšanas un nomaiņas programma[/quote]

Mēs par šo tēmu taču jau rakstījām https://kursors.lv/2018/01/05/hp-visa-pasaule-atsauc-klepjdatoru-akumulatorus/

Varbūt būtu izveidot īpašu sadaļu priekš noteiktas publikas – “Iesakiet telefonu”? Pēdējās dienās jau vairāki šādi topiki un ja nākotnē katrs gribēs veidot jaunu diskusiju tikai tapēc, lai ieteiktu telefonu, būs bardaks.

Par to var padomāt, jā.

Kristap, varbūt tomēr sasparosies un uztaisīsi, ka linki uz citiem resursiem veras jaunā tabā/lapā? nu vismaz avoti raksta beigās, ja jau pašā rakstā tas jānorāda ar rociņām un aizmirstas :slight_smile:

pie šitās nejēdzības jau tā pierasts, ka es defoltā jebkur linkus taisu ar open_new_tab :frowning:

Drusku besī, ka starp +likšanu jāpaiet 2 minūtēm… gribēju ieplusot i digi i artani, bet skuju. negaidīšu

[quote=Lapsinieks]pie šitās nejēdzības jau tā pierasts, ka es defoltā jebkur linkus taisu ar open_new_tab :frowning:

ātrāk un ērtāk ir ar peles vidējo taustiņu.

ja tāds ir

[quote=geksis][quote=Lapsinieks]pie šitās nejēdzības jau tā pierasts, ka es defoltā jebkur linkus taisu ar open_new_tab :frowning:

ātrāk un ērtāk ir ar peles vidējo taustiņu.[/quote]

[quote=Lapsinieks]ja tāds ir

[/quote]

tādas peles vēl tirgo? pēdējo reizi es kautkad pāris gadus atpakaļ redzēju peli bez vidējā taustiņa (rullīša), un tā pati bija pieslēgta pie 90to gadu datora.

dažiem patīk Magic Mouse 2 ar multitaču. dažiem ir aizvēsturiskas mauses, kuru komfortu grūti pārspēt.

Par tādu uzparikti kā laptops esi dzirdējis? Tačpadiem nav pa vidu scroll wheel. :smiley:

Par tādu uzparikti kā laptops esi dzirdējis? Tačpadiem nav pa vidu scroll wheel. :D[/quote]

Tākā savam portatīvajam parasti izmanotju papildus peli tad neesmu arī tur sajutis neērtības. Bet arī touchpadam ir iespējams nospiest peles vidējo taustiņu (katram ražotājam šī funkcija var nedaudz atšķirties). Visbiežāk tas ir “klikšīs” ar trim pirkstiem.

Diskusija bija par vidējo taustiņu. ja runā par rulīti, tad tas arī pieejams uz touchpad

piesprauda #99

Prieks par jaunu forumu. Tagad tikai jāpierod, kas kur atrodas, bet pirmo lietu jau neatradu - kā tikt atpakaļ no foruma uz sākumlapu?