Ieteikumi

Taisnība, šobrīd tādas iespējas nav. Es raudzīšu izdomāt kā šo noorganizēt.

klau, nevar nonuļļot to, ka visu tagad rāda kā neizlasītu?

Ja atradi, pastāsti arī citiem.

https://drive.google.com/open?id=1IASO5NGtt8ZSPDIzWUqidq94FT_c8N0O

Nometam visu kā izlasītu.

OK, nav baigi intuitīvi, bet ar video palīdzību tapa skaidrāks. Paldies!

Nu, nez, man likās skaidrs… Atver sadaļu, kurā parāda visu, kas ir neizlasīts, un tur ir “dismiss” poga, likās acīmredzami, bet varu saprast kāpēc neliekas intuitīvi, yep.

Ir idejas, kāpēc forumā atbildes reizēm daudzkāršojas? Ieejiet kaut vai tēmā par nekorektu powerbankas specifikāciju, kur mana atbilde (oriģinālā tika iepostēta zem viena no esošajiem postiem) tika pārvērsta 3 atsevišķās atbildēs: 2 zem postiem un viena galvenajā zarā atsevišķi.

Hm, nesapratu. Parādi, lūdzu, ar ekrānšāviņu kā to domā.

Konkrēti šo postu zemāk dublē arī galvenajā zarā. Izskatās, ka visas atbildes tiek liktas vienā līmenī, kur augšā tās sakārtotas tā, kā tika atbildēts, bet zemāk tās aiziet kopējā blāķī vienā rindā.

tā ir discourse fīča, nevis bags. noklikšķināsi uz “2 atbildes” un diskusija sarausies, rādot skatu pēc noklusējuma - lentu ar atbildēm hronoloģiskā secībā.

disqus tādā ziņā ir leims - piedāvā tikai neloģiskā secībā sakārtotas diskusijas, kur bieži vien vecāka atbilde ir nobīdīta kaut kur lejā (līdz ar to opcija “šķirot pēc jaunākā/vecākā” kļūst par nelietojamu izsmieklu).

Pareizi saka @digitalk, tā ir fīča, lai viss būtu pārskatāmāks. Atbildes grupējas un var savilkt kopā.

uzraksti par UniCon 2018, kas būs 4.–5. augustā?

presrelīze

Paldies! Es par UniCon 2018 biju redzējis info Feisbukā, bet tā kā paši organizatori šogad nebija atsūtījuši gatavu relīzi, nebiju paspējis pats ar šo tikt galā. Tagad publicēju!

Izskatās, ka mājaslapā atkal kautkas mainījies, un ar izmaiņām pazuda (vismaz nepamanīju) sadaļa ar jaunākajiem komentāriem rakstos. Tas tā bija plānots?

Jā, eksperimentēju. Pēdējie komentāri joprojām ir pašos rakstos. Baigi vajag pirmajā lapā? Iepriekšējā realizācijā tie aizņēma nejēgā daudz vietas, ko es gribu vairāk veltīt mūsu rakstu attēlojumam.

grūti pateikt. Pierasts bija, ka var redzēt, kurā rakstā ir nesen kāds ko komentējis un varēja apskatīties kas tur jauns. Domāju, ka var arī bez tā iztikt.

No vienas puses es tam pilnībā piekrītu, jo tas šķiet pierasti un tā ļoti bloga garā (un es taču Kursoru visu laiku saucu par blogu). Es padomāšu ko var darīt lietas labā.

derētu kaut kā savādāk organizēt bilžu ielādi blogā, jo regulāri cauri izsprūk kaut kas tik milzonīgs, ka man uz stacionārā pieslēguma raksts veras pusminūti vaļā. nezinu, ko šajā brīdī domā mobilie lietotāji ar trafika megabaitiem :))

varbūt vajag kādu citu galeriju piemeklēt, kura rakstā rādīs preview un lādēs pilno tikai pie klikšķināšanas?

Hm, paskatīšos, bet, manuprāt, pilnās versijas tāpat vien nebūtu jāielādē. Tikai uz pieprasījumu. Bet es paskatīšos.

ugunslapsa uz labo pogu ‘view image’ atver pilno bildi, tāpat atverot rakstu redzama ielāde, kā uz modema sēdētu. ja tas būtu sakešots tumbnail, tad abu šo efektu nebūtu.