IP Kameras Āra apstākļiem un offisam

Sveiki.
Vai kādam ir pieredze ar tīkla kamerām? Nepieciešams priekš offisa un Būvlaukumiem.
Šobrīd skatos uz šīm:
https://reolink.com/product/reolink-go/#specifications
https://reolink.com/product/argus-2/
Varbūt kādam ir pieredze ar šīm? Vai var ieteikt ko citu?
Iepatikās, ka strādā uz akumulatoru/saules bateriju un ir bez vadiem, respektīvi varu izvietot būvlaukumā un nemētājas lieki vadi nekur.
Vai šādas var nodot arī apsardzes kompānijām uz videomonitoringu vai tas ir tikai tāds “pašam, ko spēlēties”?

Ceru ka vēl aktuāli, ja ne pašam autoram, tad varbūt kādam citam noderēs.
Man personīgi ir bijusi darīšana ar šīs firmas vienu no populārākajām kamerām - 410W. Mans novērtējums - ir pat ļoti ok gan pati kamera gan softiskā puse. Softiskā puse pat labāk patika kā Hikvision kamerām. Telefona aplikācija (klients) daudz ērtāks kā Hikam. Par tehnisko pusi un kvalitāti tur nav ko uztraukties - tajā ziņā viss būs ok.
Nedaudz par izšķirtspēju - skatos ka tavām norādītajām izšķirtspēja ir 1080p. No pieredzes varu pateikt ka tas mūsdienās priekš novērošanas kameras ir maz. Ja novēro tuvu objektu (neliela telpa, ieejas durvis, u.t.t.) vai galvenā funkcija ir pārlielināties ka objekts vēl ir uz vietas, tad ir ok. Bet ja tas ir paliels būvlaukums vai ofiss, tad 20m attālumā cilvēku sejas vai auto numurus 1080p izšķirtspējā neatpazīsi. Ja kameras funkcija ir pierādījumu iegūšana par pārkāpumu, tad ieteicama būtu augstāka izšķirtspēja. pats savam objektam no 2MP Hikvision apgreidojos uz 4MP Reolinku un atšķirība detalizācijā ir diezgan pamatīga.
Par vadiem. Te arī viss ir ļoti atkarīgs no situācijas. Nemāku komentēt cik labi Latvijā darbosies tās saules baterijas, vai īsās un tumšās decembra dienas spēs salādēt akumulatoru priekš garajām naktīm? vai tie paneļi neapsnigs, neaizsals… Drīzāk tas tāds sezonāls risinājums. Akumulatora risinājums ir vēl īsākiem periodiem - kaut ko pieskatīt uz dažām nedēļām… Savulaik pats prātoju par akumulatora kameras izmantošanu objekta novērošanai, bet tad sapratu - ka ik pa laikam braukt lādēt/mainīt to aķi beigās var sanākt pārāk liels čakars. WiFi vai PoE praktiski atšķirības nav… viens kabelis jāvelk jebkurā gadījumā - vai nu tīkla vads vai barošana, līdz ar to labāk likt PoE un miers, vismaz nepienāks žuļiks ar signāla “Džemeri” vai neuzhakos pa gabalu…
Par nodošanu apsardzes kompānijām… tur jau jārunā ar pašām apsardzes kompānijām - vai viņi ko tādu vispār uzņemās. Tehniski iedot pieeju no šādas kameras ir ļoti viegli, bet… iespējams apsardzes kompānija darbojas tikai ar konkrētas firmas kamerām, lai neradītu paši sev lieku jucekli un visas varētu menedžēt no vieniem softiem… Jo viena lieta fiziski novērot objektu 24/7, bet pavisam cita - kustību notifikācijas. Reālajā dzīvē (ar visām gudrajām zonām kustību detektācijas dod viltus trauksmes. Ja slēgtās telpās tas vēl nav tik izteikti tad āra apstākļos viltus kustības daba mums nežēlos. sākot ar kukaiņiem kas izdomās tirināties gar kameras objektīvu, beidzot ar putniem un nokrišņiem. Nezinu vai apsardzes firmas būs ar mieru saņemt alertus no kameras ko paši nav uzstādījuši un konfigurējuši. Zinu no pieredzes - man kameras stāv āra apstākļos… pat ar laiku optimizējot kustības zonas, laikus, un jūtības, tik un tā uzrodas radības un parādības, kas kamerai liek par sevi manīt.