iPad mini 2 stikla maiņa

Atcerējos, ka man plauktā jau kādu pusgadu mētājas iPad mini 2 ar sasistu stiklu. Jā, zinu, tizlenis, kas domāja, ka “man jau nekas tāds nekad nenotiks”. Domāju, ka ir pienācis laiks saremontēt ierīci, bet nav ne mazākās nojausmas kurš ir tas uzticamais un sakarīgais Apple ierīču stiklu nomaiņas serviss.

Kur man labot sava iPad stiklu? Kur Tu esi labojis savai mob. ierīcei stiklu?

tā kā neviens gudrāks nepadalījās, tad es izteikšos.

Capital capital.lv, būdams offic pārstāvis, ir gana interesants, īpaši garantijas gadījumos, atšķirībā no citiem (netaisīšu reklāmu, tos pieminot).

Bīstamie Sakari sakari.lv ir ieguvis tiesības offic remontēt āboļproduktus. visa iepriekšējā pieredze (tiesa, ne ar āboļiem) ir tikai pozitīva.

Mobile Monsters mobilemonsters.lv - palika labs iespaids.

ir arī privāti izmantots speciālists. savāca no diviem iP2 vienu strādājošu. bet detaļas tāpat pasūta no ineta, tā ka cenas diezvai dikti mainās.

Kas ir ar to Capital un garantijām? Man tuvākajā laikā tur vajadzēs, tapēc gribētos zināt, uz ko ir jāsagatavojas, ja ir kaut kādi zemūdens akmeņi.

http://www.bccs.lv/

nepadomāju, ka frāze ‘gana interesants’ var izskanēt divdomīgi. bija domāts, ka ir vērts pie viņiem griezties un uzzināt cenas. man ar Capital servisu viss ir bijis OK.