Īpaši ātrs sienas lādētājs, 25 W

Priekš mana Samsung Galaxy S20 FE vajadzīgs otrs lādētājs, pašlaik Samsung e-veiklā ar atlaidi ir nopērkams īpaši ātrais sienas lādētājs taču, lādētājam komplektā nenāk vads kurš savieno lādētāju ar telefonu, pie Samsung tāds maksā 22.EUR, kopā ar vadu tāds maksās 36EUR, man tāds jautājums, vai lādētājs pa 36.EUR ir tā vērts. Varbūt var izmantot cita lādētāja vadu? Oriģinālo Samsung vadu lētāk nekur neatradu.

no vadu resnuma kabelī atkarīga pretestība un lādēšanas ātrums. pie LV mazā tirgus un spiediena uz lētajiem sūdiem ir grūti prognozēt, vai tev izdosies kaut ko nopirkt par saprātīgu cenu. tev atliek paļauties uz kabeļa specifikācijā norādīto (lētajiem neko neraksta) jaudu (25W) vai strāvu (25W/5V=5A).

ja tev nedeg, tad Ali noteikti var atrast atbilstošu, kaut vai no Ugreen.

No AliExpress es to saņemšu rudenī, ja nevēlāk. Es sāku domāt par atgriešanas tiesībām. Vispār es iedomāties nevarēju ka būs bez vada un vēl atklājās ka cena ir nenormāla.

Ali piegādā arī 3 nedēļu laikā, ja nav žēl samaksāt 3-4 eiro. nu vēl 2 nedēļas nosēdēsi dēļ LV “operatīvās” muitas. līdz Jāņiem dabūsi :-/

ps. izrādās ar USB-C lādējamu laptopu parādīšanos ir uzradies arī jaudīgu kabeļu piedāvājums.

2 Likes

Lemona tirgo pārcenotus Baseus, tie nav slikti un ar Samsung strādās ātrajā lādēšanas režīmā.

Jāņem būs vien pie Lemona, pie viņiem tagad, sakarā ar bodes dzimšanas dienu atlaide visām precēm -29% un uzcienā ar cepumu. Pāris dienas atpakaļ pie viņiem iepirkos.

Ar skatījos uz Samsung 20FE. Izskatās, ka preizi darīju izvēloties OnePlus 8T. 60W lādētājs nāca līdzi un tagad veiksmīgi lādē arī pārējo elektroniku mājās.

Jā, OnePlus 8T līdzi nāk ja nemaldos 65W lādētājs ar visu PD. Varu uzlādēt arī laptopu ar šo lādētāju, bet tikai kad laptops ir izslēgts. Ja laptops ir ieslēgts, tad OP 65W lādētājs tikai spēj uzturēt esošos akumulatora %.

Nupat kā atnācu no Lemona nopirku attiecīgo Beasus kabeli un tikai pa 5,89EUR, kā jau teicu agrāk, pie viņiem tagad atlaides uz pilnīgi visām precēm atlaide -29%, :slightly_smiling_face: pareizi šodien ar cepumiem necienāja… Vajag apskatīt kas mājās vēl būtu vajadzīgs no Lemona klāsta.

Lietoju Baseus lādētāju uz gallija pusvadītājiem. Ar Samsung S20 darbojas ideāli. Sūtīju no Ali, bet var atrast arī Latvijā. Kompakts un jaudīgs:
https://notepad.lv/viediericu-ladetajs-uz-gallija-nitrida-gan-pusvaditajiem/

Nav slikts, bet es neņemtu 45 W GaN, tad jau ir jāskatās uzreiz uz 65 W ar PD, lai var lādēt laptopu. Tiesa, 65…100 W PD lādētāji nav neko lēts prieciņš.

Par cik laptopa man nav, tad nav aktuāli liela jauda. Svarīgāk, lai var lādēt 2 ierīces vienlaicīgi. Ikdienā lietoju Xiaomi Power strip vispār bez ātrās uzlādes atbalsta, bet ar 3 portiem.

Aparāts jau labs, bet bez IL67/68 aizsardzības😒

Ja Galaxy S20 FE būtu labāks akumulators, turētu tik ilgi cik vajadzētu 4000mAh akumulatoram, priekš manis telefons būtu pat ļoti OK. Pa cik visu laiku, 24stundas diennaktī telefons darbojas gan Wi-Fi režīma, gan ar ar mobilajiem datiem, līdz vakaram ir apmēram 70-60%. Mobilie dati man nepieciešami lai katru dienu braucot ar felleri pa mežiem es redzētu atrašanās vietu.

Nepārspīlē. Pasūtīju 2 dažādus Quick charge lādētājus un 2 USB C to USB C kabeļus, kam caurlaidei jābūt 60W. 2 nedēļas atpakaļ.

Viens lādētājs. Viens lādētājs un viens vads jau ir klāt un pārējie 2 ir muitā.

Un pieliekot šo vadu pie Samsung orģinālā lādētāja man ir pilns lādēšanas ātrums.

Telefons man ir S20 Plus.